8200 TL Gaming laptop onerisi

ZabitEfendi

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan anlayacağınız üzere Max 8200 bütçe ile Gaming laptop alacağım. Oynayacağım oyun Battlefield 5, F1, FM serileri falan. Diğer bir kriterim ise uzun ömürlü olması.

MSI Alpha 15.
ASUS TUF Gaming A15 FA506II.

Arasında gidip geliyorum. 8 bin ile 1650 Ti'den aşağı ekran kartlı bir şey almak istemediğimden bu bantta en iyi seçenek ASUS ve 1650 Ti'ya muadil olan MSI Alpha 15 var. MSI soğutma olarak ve malzeme kalitesi olarak baktığım zaman bana daha yakın. Daha mantıklı önerisi olan varsa veya tercihimde yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Asus ekranı 60 hz dostum monsterın modellerine baktın mı hiç ?

Monster hakkında okuduğum gerek technopat yorumları gerekse ınsta yorumları çok kötü durumda. Bu arada alacağım msi in tam marka modeli şu

MSI Alpha 15 A3DC-244XTR

Mantıklı bir is mi yapıyorum yoksa başka bir marka model mi almalıyım? Önerin var mı? Battlefield 5, fm, f1 serileri oynamak ve uzun ömürlü olma dışında beklentim yok. Malzeme kalitesi her türlü msi da iyi. Ne dersiniz?
Monster abra a5 v15.8 e 8gb ram eklettir, 8250tl fiyat yapıyor.

Çok şikayet var ya. Monster den soğudum valla..

Monster hakkında okuduğum gerek technopat yorumları gerekse ınsta yorumları çok kötü durumda. Bu arada alacağım msi in tam marka modeli şu

MSI Alpha 15 A3DC-244XTR

Mantıklı bir is mi yapıyorum yoksa başka bir marka model mi almalıyım? Önerin var mı? Battlefield 5, fm, f1 serileri oynamak ve uzun ömürlü olma dışında beklentim yok. Malzeme kalitesi her türlü msi da iyi. Ne dersiniz?

Çok şikayet var ya. Monster den soğudum valla..
2.5 yıldır monster abra a5 v12.1 kullanıyorum 2 kez servise gönderdim ilki temizlik içindi ikincisinde garanti süresi bitmişti yine temizlik için gönderdim ve sağ menteşe kırılmıştı ücretsiz bi şekilde yapıp gönderdiler bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım kendim ram taktım ssd taktım ve hala sorunsuz kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı