8200 TL sistem önerisi

Her markanın her modeli iyi değildir. Model bazlı gitmek daha mantıklı. Bu model gayet iyidir. Daha iyi bir şeyler istiyorsan 200TL pahalı bu var.

Kasada gayet kaliteli ve hava akışı iyidir.

Peki yerimde olsanız 2. elden 2060 alıp AMD üzerine bir sistem mi kurardınız yoksa bu şekilde Intel üzerine mi kurardınız? Çünkü ortalama olarak 2060'ın 2. el piyasası 3100-2600 TL bandında.

10400F oyun konusunda R5 3600X'i geçiyor zaten. Ve çok çok daha ucuz. Üstüne 2060 ile 2060S arasındaki performans farkı da az değil. Ben Intel tercih ederdim.

Kafanı şişirmek istemiyorum fakat Palit 2060 nasıldır sence Palit'i de daha önce duymadım pek fakat 2. el piyasasında vs yeri var oradan biliyorum.

Peki yerimde olsanız 2. elden 2060 alıp AMD üzerine bir sistem mi kurardınız yoksa bu şekilde Intel üzerine mi kurardınız? Çünkü ortalama olarak 2060'ın 2. el piyasası 3100-2600 TL bandında.

Eğer yayın veya render yapmayacaksanız sadece oyun oynayacaksanız Intel almanız daha iyi olur çünkü şu an AMD işlemcilerin fiyatları oldukça arttı.

Kafanı şişirmek istemiyorum fakat Palit 2060 nasıldır sence Palit'i de daha önce duymadım pek fakat 2. el piyasasında vs yeri var oradan biliyorum.
İstediğin kadar soru sorabilirsin kafam şişmez. Palit tercih edilebilecek F/P markalardandır. Herhangi bir ısınma vb. sorunu yoktur.

Eğer yayın veya render yapmayacaksanız sadece oyun oynayacaksanız Intel almanız daha iyi olur çünkü şu an AMD işlemcilerin fiyatları oldukça arttı.

Render vs. gibi bir amacım yok en azından şimdilik daha çok oyun ve gündelik kullanım için düşünüyorum diyebiliriz belki ileride yayın vs. olabilir.

Palit RTX2060 Super modelinin incelemesi Technopat YouTube kanalında mevcut. Videoyu izliyerek kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı