820M laptop "kod 43" hatası veriyor ve mavi ekran oluyor

ozenbora99

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
1TB SSHDD
Ekran kartı
820M
İşlemci
i7 4510u
NVIDIA Denetim Masası'na ve oyuna girince mavi ekran veriyor. DDU ile kaldırıp denedim format da denedim ekran kartına saç kurutma makinesi de tuttum olmadı.

Dosya Ekleri

• IMG-20220224-WA0000.jpg
    IMG-20220224-WA0000.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Harici GPU arızalanmış olsa gerek. BIOS üzerinden devre dışı bırakabiliyorsanız BIOS'tan, bırakamıyorsanız da Windows'un Aygıt Yöneticisi penceresinden GeForce 820M modelli ekran kartını devre dışı bırakın. Saç kurutma makinesi tutup da düzeleceği türden bir sorun değil bu. Yapacağınız şeyler yalnızca kısa vadede çözüm sunar.

Harici GPU arızalanmış olsa gerek. BIOS üzerinden devre dışı bırakabiliyorsanız BIOS'tan, bırakamıyorsanız da Windows'un Aygıt Yöneticisi penceresinden GeForce 820M modelli ekran kartını devre dışı bırakın. Saç kurutma makinesi tutup da düzeleceği türden bir sorun değil bu. Yapacağınız şeyler yalnızca kısa vadede çözüm sunar.

Devre dışı bırakıp kullanmayı denedim FPS aşırı düşüyor. O yüzden harici olana çözüm bulmam gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Devre dışı bırakıp kullanmayı denedim FPS aşırı düşüyor. O yüzden harici olana çözüm bulmam gerekiyor.

Çok normal HD Graphics ile FPS yerde sürünür çaresi biraz zor ve pahalı bütçe varsa yeni laptop arayışına girin onun dışında onboard kart ile kullanmak zorundasınız.

Geri
Yukarı