820M Laptop Windows 10 sürüm önerisi

namevs

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
W7, W8.1 ve Windows 10 arasında kararsız kalmıştım. Ancak yıl olmuş 2016-2017 Windows 7 ve W8 kurmak biraz mantıksız geldi açıkcası.

Bu bakımdan Windows 10 kurmaya karar verdim. Ancak bir sorum var hangi sürümü kurmalıyım? Hangisini kurarsam verim alırım? Hangisi daha iyi?

Laptop Özelliklerim:

i5-4210U CPU @ 1.70GHz 2.40GHz
16GB RAM
1TB Harddisk
Ekran: Geforce 820M

Ek Olarak: Format sonra ilk yapmamı önerdiğiniz kurulumlar nelerdir? Yonga çip vs. gibi şeyler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 x64 kurun. Korsan yolla aktif etmeyin, satın alın. Ekran kartı dışında herhangi bir sürücü kurmayın. Windows Update ile tüm güncelleştirmeleri aldığınızda sürücüleriniz güncellenir. Kaliteli bir antivirüs yazılımı kurun, yeterlidir.

Windows 10 x64 kurun. Korsan yolla aktif etmeyin, satın alın. Ekran kartı dışında herhangi bir sürücü kurmayın. Windows Update ile tüm güncelleştirmeleri aldığınızda sürücüleriniz güncellenir. Kaliteli bir antivirüs yazılımı kurun, yeterlidir.

Yok hocam hangi sürümü almayım aslında bu sistem özelliklerine göre ne gider?
Hani windows 7 ultimate ve home basic gibi. Windows 10 sürümlerini kastettim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı