820M sistem GTA 5 açar mı?

alioyunda

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC sistemini yazıyorum GTA 5 açar mı açarsa hangi ayarlarda oynatır?
Intel Core i5-4200M
NVIDIA GeForce 820M (2 GB)
4 GB DDR3 RAM.
HP SSD S700 250 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Core i5-4200M
4 GB DDR3 RAM.
HP SSD S700 250 GB.
Maşallah kardeşim sen tarayıcı ve arka planda bi uygulama açık bıraksan pc kilit sert anlama fakat işletim sistemini nasıl kaldırdığı merak konusu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhteşem bi performans bekleme açar. Bi de gelmiş işletim sistemini nasıl kaldırıyor senin bilgisayar diyor. Bi akıllı sensin.

Evet zorlanır, daha önce yakın bir cihazda oynamıştım ( U serisi işlemci ve 4GB Ram) işlemci çok ısınabiliyor malum laptop ancak ThrottleStop ile işlemciyi 'Disable Turbo' özelliğini açarak oynayabilirsiniz.
Turboyu açacaksın ki performans artsın. FPS değerlerin kaç turbo kapalıyken? Ekran kartın ne?

Intel Core i5-4200M
4 GB DDR3 RAM.
HP SSD S700 250 GB.

20-25 FPS arası en düşk ayarlarda oynarsınız FPS az diyorsanız overclock yapın ama sisteme gelecek zarardan ben sorumlu değilim tamamen senin yükümlülüğünde.

Muhteşem bi performans bekleme açar. Bi de gelmiş işletim sistemini nasıl kaldırıyor senin bilgisayar diyor. Bi akıllı sensin.

Turboyu açacaksın ki performans artsın. FPS değerlerin kaç turbo kapalıyken?
Hocam daha önce benzer sistemle 3.4 Ghz turbo ile 100 derece üstü sıcaklık gördüm konu sahibinin sistemi laptop patlamazsa haklısınız daha iyi oynar.

Yeni konular

Geri
Yukarı