820M sistem GTA 5 açar mı?

Hocam daha önce benzer sistemle 3.4 Ghz turbo ile 100 derece üstü sıcaklık gördüm konu sahibinin sistemi laptop patlamazsa haklısınız daha iyi oynar.
Ben senin FPS ve ekran kartını sordum. Sıcaklık seninle alakalı bir problem. Termal macununu 10 senedir yenilemezsen, bilgisayarın içini açıp temizlemezsen tabii ki ısınır.

Yanlış bilgi vermeyin sistem neden patlasın.
Sistem patlar ifadesini aşırı ısınır anlamı vermek için söylemiştim, sizce de 100 derece sıcaklık ile oyun oynamak mantıklı mı? (Test ettiğim bilgisayar kuzenimin bilgisayarı idi, termal macunu bizzat kendim sürdüm (Artict Mx-4) Eğer turbo ile oynar ise 100 derece görür, underwolt yapar ise 70-80 derecede oynar. Ayrıca bilgisi yok yazıyor işte demişsiniz. Sanırım yüksek sıcaklığın Fps drop yapacağını bile bilmiyor durumdasınız.) İyi forumlar!

Sistem patlar ifadesini aşırı ısınır anlamı vermek için söylemiştim, sizce de 100 derece sıcaklık ile oyun oynamak mantıklı mı? (Test ettiğim bilgisayar kuzenimin bilgisayarı idi, termal macunu bizzat kendim sürdüm (Artict Mx-4) Eğer turbo ile oynar ise 100 derece görür, underwolt yapar ise 70-80 derecede oynar. Ayrıca bilgisi yok yazıyor işte demişsiniz. Sanırım yüksek sıcaklığın Fps drop yapacağını bile bilmiyor durumdasınız.) İyi forumlar!
Düzgün yapamamışsın demek ki çok bilgili kardeş. Kendi sürmüş sonra sıcaklığı 100 dereceyi görmüş nasıl sürdün acaba macunu çok merak ediyorum? 🤣

4 GB RAM ile drop yemen çok olası. Ben bunun 4210U hali ile 83 derece de oynuyordum Online da 768p Low 25-23-27FPS ancak RAM sıkıntı.

Sistem patlar ifadesini aşırı ısınır anlamı vermek için söylemiştim, sizce de 100 derece sıcaklık ile oyun oynamak mantıklı mı? (Test ettiğim bilgisayar kuzenimin bilgisayarı idi, termal macunu bizzat kendim sürdüm (Artict MX-4) Eğer Turbo ile oynar ise 100 derece görür, underwolt yapar ise 70-80 derecede oynar. Ayrıca bilgisi yok yazıyor işte demişsiniz. Sanırım yüksek sıcaklığın FPS düşmesi yapacağını bile bilmiyor durumdasınız.) İyi Sosyaller!

Sanırım MX-4'ün laptoplarda pomp out efect yaptığını bilmiyor durumdasın. İyi Sosyaller sana da.

Soğutmayla alakalı? sanırım termal macun sürmeyi unuttun.) İyi Forumlar!

Sistem patlar ifadesini aşırı ısınır anlamı vermek için söylemiştim, sizce de 100 derece sıcaklık ile oyun oynamak mantıklı mı? (test ettiğim bilgisayar kuzenimin bilgisayarı idi, termal macunu bizzat kendim sürdüm (artict MX-4) eğer Turbo ile oynar ise 100 derece görür, underwolt yapar ise 70-80 derecede oynar. Ayrıca bilgisi yok yazıyor işte demişsiniz. Sanırım yüksek sıcaklığın FPS düşmesi yapacağını bile bilmiyor durumdasınız.) İyi sosyaller!

FPS dropları hiçbirzaman sadece ısıdan dolayı olmaz ısınınca işlemci ve ekran kartı kendini korumak ve soğutmak için MHz düşürür o yüzden drop girer 4 GB RAM olduğu için hayli hayli girer o drop. Sürdüğünüz macun pek kaliteli değil o zaman değişitirin. Undervolt yaparak sadece ısıyı tek bir yerde tutarsınız 80 derecede dursa ne yazar 100 derecede dursa ne yazar?

Arkadaşlar PC sistemini yazıyorum GTA 5 açar mı açarsa hangi ayarlarda oynatır?
Intel Core i5-4200M
NVIDIA GeForce 820M (2 GB)
4 GB DDR3 RAM.
HP SSD S700 250 GB

Hocam daha önce benzer sistemle 3.4 Ghz turbo ile 100 derece üstü sıcaklık gördüm konu sahibinin sistemi laptop patlamazsa haklısınız daha iyi oynar.
valo orta ayarlar 60derece

20-25 FPS arası en düşk ayarlarda oynarsınız FPS az diyorsanız overclock yapın ama sisteme gelecek zarardan ben sorumlu değilim tamamen senin yükümlülüğünde.

OC yapmayacağım gerek yok Xbox var ama meraktan sordum

FPS dropları hiçbirzaman sadece ısıdan dolayı olmaz ısınınca işlemci ve ekran kartı kendini korumak ve soğutmak için MHz düşürür o yüzden drop girer 4 GB RAM olduğu için hayli hayli girer o drop. Sürdüğünüz macun pek kaliteli değil o zaman değişitirin. Undervolt yaparak sadece ısıyı tek bir yerde tutarsınız 80 derecede dursa ne yazar 100 derecede dursa ne yazar?

Valorant orta 60 derece 80 FPS

Sistem en fazla kapanır ısıdan dolayı o patlama olayı 2012 zamanlarında kaldı o da merdiven altı bataryalar yüzünden.

Isınma olmuyor ama macun değiştireceğim

RAM takarım 8 GB olur RAM'dan sonra bir sıkıntı olur mu peki

Ayrıca Windows 10 sorunsuz çalışıyor ama virüs girdi bende de 8.1 vardı bunu yükledim

Kimi açar kimi az FPS diyor ben yükleyip deneyeyim en iyisi :D

Söylemeyi unutmuşum laptop ama altında 4 tane fan var hepsi Max'da 1 tane de PC'nin fanı var etti 5 ısınma olmaz yani ona takılmayın

RAM OC yapsam FPS artar mı?

4 GB RAM ile drop yemen çok olası. Ben bunun 4210U hali ile 83 derece de oynuyordum Online da 768p Low 25-23-27FPS ancak RAM sıkıntı.

Sanırım MX-4'ün laptoplarda pomp out efect yaptığını bilmiyor durumdasın. İyi sosyaller sana da.

MX4 sürsem pomp out effect nedir kanka.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı