Çözüldü 82jgb adlı slotun ismi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Selimoex

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim anakartımda bir slot var 82jgb yazıyor MXM slotujna bayağı bir benziyor ya da MXM slotu mudur emin değilim. Bazıları MXM diyor bazılar değil diyor paramı boşuna gitmesin. Anakartta.
Isa, vlb, PCI, AGP ve PCI-Express bağlantı türleri var bu sitede anakartımı satan bir site yakından inceliyebilirsiniz:https://tr.aliexpress.com/i/33043830633.html o slota bunların herhangi birini takabilir miyim?

1660755343338.png

1660755059416.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski ancak sorunuza cevap olabilir.

Anlıyorum teşekkürler.

PC Card veya diğer adıyla pcmcıa slotu o. MXM değil.

Peki buna ekran kartı vb takma şansım var mı? Isa, vlb, PCI, AGP ve PCI-Express bağlantı türleri var dediler çünkü.

PC Card veya diğer adıyla pcmcıa slotu o. MXM değil.

Merhaba hocam yanlış anlamayın dediğiniz yerlere detaylı bir şekilde baktım ama maalesef aynı yöne bakmıyorlar dediğiniz yer başka tarafa o başka tarafa bakıyor açtım içini.

Son düzenleme:
Anlıyorum teşekkürler.

Peki buna ekran kartı vb takma şansım var mı? Isa, vlb, PCI, AGP ve PCI-Express bağlantı türleri var dediler çünkü.

Merhaba hocam yanlış anlamayın dediğiniz yerlere detaylı bir şekilde baktım ama maalesef aynı yöne bakmıyorlar dediğiniz yer başka tarafa o başka tarafa bakıyor açtım içini.
Yok hocam ne yanlış anlaması. Bende MXM destekli eski bir laptop var (Acer 5920G) oradan biliyorum MXM nasıl bir şey ama belki farklı girişlisi de vardır. Bir de kartın slot ve PCMCIA kartı tam uyuşuyor gibi gözüküyor. Bakmak isterseniz:

Laptop'ın içini açtıysanız fotoğraf paylaşabilir misiniz?

Yok hocam ne yanlış anlaması. Bende MXM destekli eski bir laptop var (Acer 5920G) oradan biliyorum MXM nasıl bir şey ama belki farklı girişlisi de vardır. Bir de kartın slot ve pcmcıa kartı tam uyuşuyor gibi gözüküyor. Bakmak isterseniz:

Laptop'ın içini açtıysanız fotoğraf paylaşabilir misiniz?

Hocam kapattım içini size şöyle deyim o gösterdiğim slot başka yere bakıyor o dediğiniz pcmcıa başka yöne.

Girişler uyabilir ama maalesef tersine geliyor. Bu arada hocam fotoğrafda koydum ekran kartlarını uyuşurmu herhangi birine cevaplarsanız sevinirim.

Hocam kapattım içini size şöyle deyim o gösterdiğim slot başka yere bakıyor o dediğiniz pcmcıa başka yöne.

Girişler uyabilir ama maalesef tersine geliyor. Bu arada hocam fotoğrafda koydum ekran kartlarını uyuşurmu herhangi birine cevaplarsanız sevinirim.
Yani MXM portu olduğunu hala düşünmüyorum o yüzden uymayacaktır fikrimce. Başka arkadaşlar da fikir belirtirse emin olabiliriz.

Yani MXM portu olduğunu hala düşünmüyorum o yüzden uymayacaktır fikrimce. Başka arkadaşlar da fikir belirtirse emin olabiliriz.

Başka arkadaşlar uyar diyor şu anki slota takılamaz mı?
Isa, vlb, PCI, AGP ve PCI-Express bağlantı türleri var.

Hocam yardımcı olduğunuz için sağ olun doğru dediniz pcmcıa takılabilir doğru uyuşur fakat buna böyle şeyler de uyuşabilir. Takılabiliyor ben zaten NVIDIA GeForce GT 540M adlı bir driver güncellenmesi geldi ben bunu satın almadım, birisi verdi o bunu takmış olabilir. Tekrardan yardımcı olduğunuz için teşekkürler. 🙂

1660818426381.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı