830TL M.2 SSD tavsiyesi

İyiden kötüye sıraladım:

Güzel. Ama fiyatı 250 GB için çok fazla.

Bende olan bu SSD'yi oyunlar için kullanacağım hikayeli oyun falan. Bu Samsung'da PUBG ve CS olacak, sorun olur mu 250 GB? Çok disk kullanan biri değil saf CS oyuncusuyum. Aslında tek istediğim CS'yi dropsuz kaymak gibi oynamak. Monitörüm ASUS 165 Hz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bende akıcılık ve FPS düşmesi sorunu var ekran kartı RAM işlemci falan imı sıkıntılı sistem yeni daha aslında aldığımdan beri var sıcaklıklar normal inş sebebi elektrik veya SSD'dir.

İçine sadece Windows'u kuracaksanız Samsung'un attığınız SSD'sini değerlendirebilirsiniz ama yedekleme de yapacaksanız PNY iş görür.

Bende olan bu SSD'yi oyunlar için kullanacağım hikayeli oyun falan. Bu Samsung'da PUBG ve CS olacak, sorun olur mu 250 GB? Çok disk kullanan biri değil saf CS oyuncusuyum. Aslında tek istediğim CS'yi dropsuz kaymak gibi oynamak. Monitörüm ASUS 165 Hz.
250 GB senin için yeterli olsa bile fiyatı çok fazla o ürünün.

Bu önerilerime bakmalısın:
İyiden kötüye sıraladım:

İyiden kötüye sıraladım:

Güzel. Ama fiyatı 250 GB için çok fazla.

Seagate bayağı iyiymiş aslında Samsung'la denk ve 500 GB alınabilir üzmez beni değil mi oyunlarda şu anki SSD gibi.

Peki benim bu sorunum hakkında bilgin var mı format driver falan ne yaptıysam oyunu kaymak gibi yapamadım input lag gibi ve oyun kasıyor gibi görüntüde öyle ama FPS yüksek ve belirli yerlerde fena azıyor meselabilir misin bilmem CS'de mirage mapinde shorttan a site a bakarken fena input lag akıcılık sorunu kasıyor gibi ama FPS 200 300.

Peki benim bu sorunum hakkında bilgin var mı format driver falan ne yaptıysam oyunu kaymak gibi yapamadım input lag gibi ve oyun kasıyor gibi görüntüde öyle ama FPS yüksek ve belirli yerlerde fena azıyor meselabilir misin bilmem CS'de mirage mapinde shorttan a site a bakarken fena input lag akıcılık sorunu kasıyor gibi ama FPS 200 300.
Kullandığınız SSD kötü bir model. Muhtemelen sorun çıkardı ve yavaş kaldığı için gecikme yaşıyorsunuz.

1638827882641.png

Yeni konular

Geri
Yukarı