Çözüldü 840M %100 kullanımda 89 dereceye çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Termal macun 6 aydır değişmiyor, 3 aydır da bu kadar ısınıyor. Kaliteli bir macun 6 ay götürür mü? Isısını ne kadar düşürür? Ayrıca termal macun sürmesini bilmiyorum. Kaliteli macun alıp bilgisayarcıya sürdürmeyi düşünüyorum. Kaliteli macun önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
60 TL’ye düşmüş, indirim bitmeden alın;
Termal macun 6 aydır değişmiyor, 3 aydır da bu kadar ısınıyor. Kaliteli bir macun 6 ay götürür mü? Isısını ne kadar düşürür? Ayrıca termal macun sürmesini bilmiyorum. Kaliteli macun alıp bilgisayarcıya sürdürmeyi düşünüyorum. Kaliteli macun önerir misiniz?

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam orijinaldir değil mi? Bu ürünün çakması çok fazla diyorlar.

@Tekin Alakuş hocam kendi kendime gaza geldim başladım sökmeye, üst kasayı çıkaramadım geri topladım :D Şimdi sağ menteşe vidası olmuyor muhtemelen yuvayı kırdım geri kalanı sağlam. Bilgisayarcıya götüreyim bir göreyim nasıl oluyormuş sonra yaparım yoksa elimde kalır benim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı