840M laptop Windows 10 sürücüleri

alieren2222

Centipat
Windows 10 format sonrası yüklemem gereken tüm sürücüleri atar mısınız? Sistemim bu:

bandicam 2020-10-16 18-54-03-336.jpg

bandicam 2020-10-16 18-53-35-644.jpg

bandicam 2020-10-16 18-53-52-137.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Windows Update çalıştırarak gelen tüm güncellemeleri yap. Daha sonra;

Bilgisayarın Lenovo Z50-70 sanırım. Bunun için sürücüler atıyorum;

Bunlar grafik sürücüleri. Önce Intel'i, sonra NVIDIA'yı kur.

Yonga kümesi olarak bunları kur.

Üstte bıraktıklarım kurman gereken temel sürücüler. Bunlar dışındakileri indirebilirsin buradan.

Öncelikle Windows Update çalıştırarak gelen tüm güncellemeleri yap. Daha sonra;

Bilgisayarın Lenovo Z50-70 sanırım. Bunun için sürücüler atıyorum;

Bunlar grafik sürücüleri. Önce Intel'i, sonra NVIDIA'yı kur.

Yonga kümesi olarak bunları kur.

Üstte bıraktıklarım kurman gereken temel sürücüler. Bunlar dışındakileri indirebilirsin buradan.

Kardeşim arkadaşı lütfen yanlış bilgilendirme bende Z5070 kullanıcısıyım Intel Graphics sürücüm 2020 iken Windows Update güncelleme yaparken 2017 oldu bir de Intel'in sitesindeki yonga kümeslerini atman lazımdı lenevonun sitesindeki eski bir tarihe güncelliyor.

Windows Update sadece Intel Graphics'i güncellemez. Zaten Intel Graphics için yapmıyoruz Windows Update'i, diğer sürücüler için ve güvenlik güncelleştirmeleri için yapıyoruz. Önce Windows Update çalıştırdıktan sonra Intel Graphics'in 2017 sürümü kurulursa zaten verdiğim linkten en yeni sürüme güncelleyebilecek.

Bunun dışında yonga kümesi olarak Intel'in sitesindeki en güncel sürümü kurunca bazı SMBus Denetleyicisi olarak gözüken aygıtlar kalabiliyor. Bunun için Lenovo'nun kendi sitesindekini verdim.

Windows Update sadece Intel Graphics'i güncellemez. Zaten Intel Graphics için yapmıyoruz Windows Update'i, diğer sürücüler için ve güvenlik güncelleştirmeleri için yapıyoruz. Önce Windows Update çalıştırdıktan sonra Intel Graphics'in 2017 sürümü kurulursa zaten verdiğim linkten en yeni sürüme güncelleyebilecek.

Bunun dışında yonga kümesi olarak Intel'in sitesindeki en güncel sürümü kurunca bazı smbus denetleyicisi olarak gözüken aygıtlar kalabiliyor. Bunun için Lenovo'nun kendi sitesindekini verdim.

İsteğe bağlı olanları yapayım mi peki.

Geri
Yukarı