840M sistemde Windows 11'e geçilir mi?

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Sizce sistem gereksinimlerini tam olarak karşılamayan bir sistemde Windows 11'e geçmek mantıklı mı? Güncellemeler vb. şeyler önemli değil benim için 5 Ekim'de Windows 11'e yükseltmek istiyorum ama bir sorun var yaşar mıyım veya yaşarsam Windows 10'a geri dönebilir miyim? Oyun performansında herhangi bir düşüş veya artış olur mu olursa ne kadar olur?

Sistem özellikleri:
-i5 4210U, NVIDIA GeForce 840M, 8 GB DDR3 RAM (ASUS X555ln laptop)

SSD varsa geçilir. Düzenlenmiş ISO`lar ile. HDD varsa çok hantal çalışabilir ya da hafifletilmiş ISO`ları kullanırsınız.
HDD var, çoğu yerde çok daha optimize olduğu söyleniyor zaten Windows 10 bile SSD gerektiriyor şu an bile hantal Windows 10'a göre de mi hantal kalır?

HDD var, çoğu yerde çok daha optimize olduğu söyleniyor zaten Windows 10 bile SSD gerektiriyor şu an bile hantal Windows 10'a göre de mi hantal kalır?
Elbette hocam. Zaten sizin için gerek de yok. Windows 10 zaten 2025`e kadar destek alacak.

Aynen hocam. Ghost spectre adlı kanal çok hafifleştiriyor ISO'ları ben de kullanıyorum ve çok daha hızlı çalışıyor normal sürümüne göre.

Ama ben yükseltmek istiyorum.

Geçmeyin hocam hocam o sistem Windows 10 üzerinde bile kasıyor.

Zaten o yüzden geçmek istiyorum.

Elbette hocam. Zaten sizin için gerek de yok. Windows 10 zaten 2025'e kadar destek alacak.

Ben aslında daha az RAM kullanılsın diye geçmek istiyordum ama sanırım geçmeyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı