85 TL internet servis sağlayıcısı önerisi

Bende birkaç konu okudum da müşteri hizmetleri kötü olduğu söyleniyor. Millenicom gibi markalar nasıldır acaba?

Aman hiç bulaşmayın. Benim attığım paket hakkındaki yorumlarınız nedir? Yani bakın arıza oluşursa gecikme süresi artacak, ping artacak yani o yüzden Türk Telekom. 4 yıldır kesintisiz kullanıyorum.

Ama idi. Belki yapa altyapısı yok. O zaman da çöp bir hizmet alıyorsun. Türk Telekom VDSL 2 hatları gayet iyi. 5ping çıkıyor. Bu kötü mü sence.
5 ping benim için nirvana resmen. Oyunlarda 80 ms altı almıyorum, bazen 500 lere kadar çıkıyor. :D

5 Ping benim için Nirvana resmen. Oyunlarda 80 ms altı almıyorum, bazen 500'lere kadar çıkıyor. :D.

Tamam işte. Karşı komşum Vodafone kullanıyor. Pingi 20'lerde. Benim 5. Superonline kullanan komşum var. Onun 14'lerde. Şu anda bir Türk Telekom VDSL2 altyapısında en düşük pingi Türk Telekom sağlıyor.

Diğer arkadaş da Türk Telekomu önermişti zaten, ona bakıyorum.

Bakmanıza gerek bile yok aslında. Arayın Türk Telekom'u size yardımcı olurlar. Almak zorunda da değilsiniz. 50 Mbps download 5 Mbps upload paket için bana modem dahil 104 küsur lira teklif ettiler Genel Müdürlükten.

Yeni konular

Geri
Yukarı