850-1300$ laptop tercihi

Bütçe
850-1300$

Th3_Th13f

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 15 gün önce bilgisayar almaya karar verdim. Almayı planladığım bilgisayar 850 dolara Acer Nitro 5'ya da 1300 dolara ROG zephyrus G15'Ti. Ancak yaza kadar bir sınav sürecim var ve bunu da bahane ederek hedefimden saptım ve MacBook Air i3 2020 aldım, taşınabilir olması da benim cezbetti. Sizce hata mı ettim? Önümde 2 seçenek var ya MacBook iade edip yukarıdaki 2 bilgisayarın fiyat aralığında bir Gaming laptop alacağım ama bu bana taşıma dezavantajı olarak geri dönecek. Ya MacBook kullanmaya devam edip yazın satıp oyun bilgisayarına geçeceğim bu da bana ileride doların artması ihtimalinden ve cihazın fiyatının düşmesinden dolayı maddi külfet olarak geri dönecek. Fikirleri olana şimdiden teşekkürler.

Yok öyle olsa bunu dert edeceğimi pek sanmıyorum ama malum Türkiye'de elektronik pahalı. Dolar yazmamın sebebi amazon.com dan verebileceğim siparişi.
Bence Macbook'u iade edin. Tek olayı üzerinde elma logosu olması olduğunu düşünüyorum ben. Ne kadara aldınız bilmiyorum ama o fiyata daha iyi bir şey alabileceğizden eminim.
7000'e aldım

Bizde nerede o fiyatlar. Biz de o araba 200 bine satılıyordur eminim.

Zephyrus alabilecek durumdaysanız onu alın. Ayrıca taşıma olarak ne gibi bi sıkıntı verecek size?
15.6 inç olması 13 yerine ve 1.3 kg'dan 2.3'e çıkması. Bunlar basit şeyler gibi görünüyor ama kafam çok karıştı.
Zephyrus alabilecek durumdaysanız onu alın. Ayrıca taşıma olarak ne gibi bi sıkıntı verecek size?
Vergi dahil 1300 ama zephyrusun 1660 max modelini alabiliyorum.

15.6 inç olması 13 yerine ve 1.3 kg'dan 2.3'e çıkması. Bunlar basit şeyler gibi görünüyor ama kafam çok karıştı.

Bana kalırsa şunu alın:

zaten 144'le 240 arasındaki fark neredeyse yoktur... Bütçenin biraz altına girmekte hep iyidir

(Zephyrus ve Predator'un aradaki tek farkı birinin ekranı 240hz diyerinin 144, Predatoru alın hocam)

Son düzenleme:

Kendim de o boyutlarda cihaz kullanıyorum taşımada herhangi bir sorun yaşamadım. Ayrıca o seri gerçekten kaliteli, belki o fiyata daha donanımlısını bulursun ama cihaz on numara.

Yeni konular

Geri
Yukarı