850 TL kulaklık seçimi

Amett

Hectopat
Daha fazla  
Attıklarınızın hiçbiri alınmaz. 3 yıllık Cloud 2 kullanıcısı olarak önerebilirim.
Merhabalar ufak bir sorum olacaktı 3 yıllık kullanıcısı olarak. Windows sesini yüzde 72'nin üzerine çektiğinizde ve ayrıca 7.1 aktif ettiğinizde cızırtı gibi problemle karşılaştınız mı ? İyi günler

Merhabalar ufak bir sorum olacaktı 3 yıllık kullanıcısı olarak. Windows sesini yüzde 72'nin üzerine çektiğinizde ve ayrıca 7.1 aktif ettiğinizde cızırtı gibi problemle karşılaştınız mı? İyi günler.

Merhaba, her zaman %100 ses seviyesinde tutuyorum ve 7.1'i 3 yıldır aktif kullanıyorum hiç öyle bir sorun yaşamadım.

Merhaba, her zaman %100 ses seviyesinde tutuyorum ve 7.1'i 3 yıldır aktif kullanıyorum hiç öyle bir sorun yaşamadım.

Teşekkür ediyorum cevabınız için. Ayın 27'sinde gelen Cloud 2'de böyle bir sorunla karşılaştığım için iade etmek zorunda kaldım. Galiba şansıma böyle denk geldi. İyi günler dilerim.

Teşekkür ediyorum cevabınız için. Ayın 27'sinde gelen Cloud 2'de böyle bir sorunla karşılaştığım için iade etmek zorunda kaldım. Galiba şansıma böyle denk geldi. İyi günler dilerim.

Başka kişilerde de görmüştüm bu sorunu ancak yakın zamanda iki kuzenim Cloud 2 aldı ve bu tarz sorunlarla karşılaşmadılar. Rica ederim, iyi günler.

Geri
Yukarı