850 TL Mekanik FPS Klavye Önerisi

XxmrfirexX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben FPS oyunları oynuyorum ve bunun için 850TL'ye kadar Max FPS oyuncuları için tasarlanmış bir klavye arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

FPS oyuncuları için özellikle tasarlanmış bir klavye olduğunu sanmıyorum. CS:GO(Faceit Lv7) MM Global oynuyorum. Yıllardır pek çok FPS oyunu oynadım. 1,5 senedir klavyem aynı ve beni hiç üzmedi tercih edebilirsiniz. Corsair CH-9104113-TR Strafe Rgb Mk.2 Türkçe Mekanik Cherry Fiyatı bu fiyata daha iyi ürünler vardır çok bilmem ben sadece size öneride bulundum. Corsair markası klavye konusunda diğer firmalardan çok daha önde diye düşünüyorum. Ayrıca bütçenizi biraz arttirirsaniz MX silent yerine Mx red alabilirsiniz.

İkisi de üzmeyecek kaliteli modeller.

Klavyenin oyunlara etkisi çok fazla etkisi yok, mouse daha etkili. Ama önerecek olursam @Bora Dere önerdiği ASUS ROG STRIX scope öneririm, bir arkadaşım kullanıyor ve oldukça memnun. Bende kullandım, oldukça şık, rahat. Alınabilir.

Aslinda Cooler Master Storm XT varken obur klavyelerin suratina bakilmaz da, zevkine gore degisir insanin.

Aslinda Cooler Master Storm XT varken obur klavyelerin suratina bakilmaz da, zevkine gore degisir insanin.
merhaba red switch öneriyorlar özellikle sizler ne düşünüyorsunuz acaba?

Karar vermek çok zor gerçekten çıldırıcam

şu 3 ürün arasında kaldım şuanlık sizce hangisi veya farklı bir model var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı