850 TL oyunlu PS3 vs 1000 TL PC toplama

2 Adet RAM
Buyurun hocam. @370423 hocam da 1000 TL'ye güzel bir sistem toplayabilir ben kasayı 0 seçtim ama ikinci el 100 liraya PSU'lu kasa bulursanız RAM'i 8 GB yapabilirsiniz.
Çorum'un neresinden hocam belki aynı yerdenizdir 😀
Ekran kartı çok ama çok düşük g33 chip set çok kötü g41 bulunabilirse daha iyi olur
Düşük özellikli olabilir ancak çoğu oyunu düşük kalitede olsa da kaldırıyor. 1000 TL'ye sistemin kaldıramadığı oyunları açıyor 25-30 FPS olsa da fazla takılma olmadan rahatça oynatıyor ve konsolun zevki bir başka açık söylemek gerekirse :)

Bilemiyorum 2015 de PS3 ile GTA 5 oynamıştım o gün bu gündür konsolların yüüne bakmıyorum açıkçası PS 5 önyargımı kırabilir gibi ama.

Ekran kartı çok ama çok düşük g33 chip set çok kötü g41 bulunabilirse daha iyi olur
Hocam RX460 OEM aradım bulamadım doğru düzgün hep bozuk ilan atmışlar. Anakartı ayrı almaya kalksak 100 lira daha zarara gireriz diye mecburen seçtim. Aslında kasayı ikinci elden yapıp ekran kartı da yükseltilebilir ama Zaten bu işlemci ile oynayabileceğiniz oyunlar da sınırlı olduğu için fark edeceğini zannetmiyorum.

2 adet RAM.
Buyurun hocam. @370423 hocam da 1000 TL'ye güzel bir sistem toplayabilir ben kasayı 0 seçtim ama ikinci el 100 liraya PSU'lu kasa bulursanız RAM'i 8 GB yapabilirsiniz.
Çorum'un neresinden hocam belki aynı yerdenizdir 😀

1000TL'ye R7 240'lı bir sürü sistem satılıyor 2. elde.

Yeni konular

Geri
Yukarı