8500 9000 TL sistem önerisi

@Sylveon peki 15 gün sonra kullanacağımı göz önüne alırsak sizce diğer haftaya indirimleri beklemeli miyim? Pek bir farkı olmaz derseniz şimdi diğer parçaları da sipariş edeceğim. @Alo ben Emre abin öyle yapacağım artık biraz zorlarız bütçeyi.
Değecek. Ekran kartın çok güçlü en iyi modellerinden 2070S'nin ayrıca kasanın da hava akışı güzeldir diye düşünüyorum önünün yarısı mesh diye gördüm.

@Sylveon İndirimi beklememe kararı aldım 1 haftalık süreçte dolar artmaya devam eder ve indirimdeki ürünlere yetişememe durumum olursa kar edeyim derken zarar etme ihtimali sıkıntıya soktu biraz. Tek merak ettiğim şu 3600 ile 3600x arasında çok bir performans olur mu arasında şuan 400-500 TL gibi bir rakam var almaya değer mi?
@Alo ben Emre abin muhtemelen şimdi sipariş edeceğim.

@Sylveon İndirimi beklememe kararı aldım 1 haftalık süreçte dolar artmaya devam eder ve indirimdeki ürünlere yetişememe durumum olursa kar edeyim derken zarar etme ihtimali sıkıntıya soktu biraz. Tek merak ettiğim şu 3600 ile 3600x arasında çok bir performans olur mu arasında şuan 400-500 TL gibi bir rakam var almaya değer mi?
@Alo ben Emre abin muhtemelen şimdi sipariş edeceğim.
Hayır çok fark olmaz. 400-500 TL'ye hayatta değmez.

@Sylveon 😂 Çok teşekkür ederim umarım bir sorun çıkmaz.
Tekrardan selam arkadaşlar geçen hafta bugün bir bilgisayar topladım ancak RAM ve SSD'yi henüz almadım öncelikle aldığım parçalar.
.
.
.
Aldığım ürünler bunlar.
RAM olarak G.Skill Ripjaws V (2X8) 3200MHz DDR4 F4-3200C16D-16GVKB Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe.
SSD olarak.
Kingston A2000 SA2000M8/500G 500 GB PCIe 3.0 x4 M.2 NVMe SSD Fiyatları ve Özellikleri ürünlerini almayı planlıyorum ancak Gaming gecesi indirimlerinde bu ürünlerden birini değerlendirmem gerekir mi ve uyum sorunu yaşar mıyım?
Gerek yok derseniz direk attığım ilk 2 modeli yok bu daha iyi indirimde kaçırma dersenizde onları alacağım şimdiden teşekkürler.
@Sylveon @Alo ben Emre abin @EgeN7.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı