8500₺ Gaming laptop önerisi

Bütçe
8500
Kullandığım ürün su anda tek eksisi 60 Hz panel olmasıdır. Isınmayan bir PC Predator Helios 300 fan sistemini ve tasarımını kullanıyor. Kasası hoşunuza giderse öneririm. Arada 144 Hz ve 1650 ekran kartlı modeli stoklara düşüyor o daha iyidir. 1650 ve 1650 Ti modelleri arasında Max %10 performans farkı vardir. Pili 6-8 saat arasi gidiyor Ryzen işlemci sağ olsun.

Son düzenleme:
Kullandığım ürün su anda tek eksisi 60 Hz panel olmasıdır. Isınmayan bir PC Predator Helios 300 fan sistemini ve tasarımını kullanıyor. Kasası hoşunuza giderse öneririm. Arada 144 Hz ve 1650 ekran kartlı modeli stoklara düşüyor o daha iyidir. 1650 ve 1650 Ti modelleri arasında Max %10 performans farkı vardir. Pili 6-8 saat arasi gidiyor Ryzen işlemci sağ olsun.

Hocam teşekkürler öneriniz için degerlendiricem.

Lenovo Ideapad +lari oyuncudan çok normal laptop kasasına sahip. Ekranı 120 Hertz (Valorant, CS için onemli).
Acer Nitro 5 +ları oyuncu kasasına sahip. Yükseltme seçenekleri fazla. Soğutması daha iyi boşta 40 dereceyi geçmez. Ayrica fan kontrolü yapabiliyorsun. Pili 6-8 saat gidiyor.

Lenovo Ideapad artıları oyuncudan çok normal laptop kasasına sahip. Ekranı 120 Hertz (Valorant, CS için onemli).
Acer Nitro 5 artıları oyuncu kasasına sahip. Yükseltme seçenekleri fazla. Soğutması daha iyi boşta 40 dereceyi geçmez. Ayrica fan kontrolü yapabiliyorsun. Pili 6-8 saat gidiyor.

Hocam kasa çok önemli değil boyle deyince yine kararsiz kaldim bunu alirsam RAM takviyesi yapmayi düşünüyorum ama.
Ideapad mi bu mu hocam cok net.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qamey-001-p-HBCV000004WLKS hocam aslinda bu da iyi gibi hangisi sizce.

Hocam kasa çok önemli değil boyle deyince yine kararsiz kaldim bunu alirsam RAM takviyesi yapmayi düşünüyorum ama.
Ideapad mi bu mu hocam cok net.

Her türlü Acer Nitro 5 AN515-44 modeli tavsiyemdir. Laptopu uzun sure kullanmak istiyorsan serin çalışması gerekir.
Fakat biraz daha paranı artirabilirsen ASUS ROG serisi alabiliyorsun haberin olsun.

Her türlü Acer Nitro 5 AN515-44 modeli tavsiyemdir. Laptopu uzun sure kullanmak istiyorsan serin çalışması gerekir.
Fakat biraz daha paranı artirabilirsen ASUS ROG serisi alabiliyorsun haberin olsun.

Hocam arttirabilirim ama indirimi bekleyecegim zaten bir 15 20 gune alacağım o yüzden indirimi beklemem daha iyi.

Hocam arttirabilirim ama indirimi bekleyecegim zaten bir 15 20 gune alacağım o yüzden indirimi beklemem daha iyi.

Intel işlemci seçmeyin hem cok ısınıyor ömrü az olur hem batarya performansları kötü oluyor.
Ben aldıktan yaklaşık 3 ay sonra çıkarttılar bu ROG G15 modelini cok pişman oldum beklemediğime.

Yeni konular

Geri
Yukarı