8500 TL 2. El Sistem Önerisi

1.500₺ Daha koyarsanız böyle sıfır bir sistem almanızı öneririm ileride yükseltirsiniz ve parçalar garantili olur. Yoksa böyle bir ilan var bunu alın derim. Bence ikinci ellerin içinde ki en temiz ilanı yolladığıma inanıyorum. 12.Nesil İşlemci ve GTX Super ekran kartı var ama siz bilirsiniz.

1.500₺ Daha koyarsanız böyle sıfır bir sistem almanızı öneririm ileride yükseltirsiniz ve parçalar garantili olur. Yoksa böyle bir ilan var bunu alın derim. Bence ikinci ellerin içinde ki en temiz ilanı yolladığıma inanıyorum. 12.Nesil İşlemci ve GTX Super ekran kartı var ama siz bilirsiniz.

Hocam bu zamanda 1050 Ti alınmaz bence. Arkadaşın en azından ekran kartını 2. el temiz şekilde alması daha doğru olur.

Hocam bu zamanda 1050 Ti alınmaz bence. Arkadaşın en azından ekran kartını 2. el temiz şekilde alması daha doğru olur.
Onu bende düşündüm ama yazmayı unutmuşum. Ama dediğim ikinci el bilgisayar güzel onu alırdım ben onun yerinde olsam temiz cihaz sonuçta. Sıfır alacaksam da dediğin gibi sıfır işlemci vs. alırdım akabinde kalkıp ikinci el temiz bir ekran kartı alır yoluma bakardım.

5k ya forza 5 60 FPS oynatan sistem var
AMD 5600G
Bu işlemci 1050 ti kadar var
Güncel bütın oyunları kasmadan donmadan oynarsınız

8500e apu sistem var trendyolda bende aldım o sistemi çokta memnunum R5 5600G 16gb ram 3200mhz 2x8 512gb m.2 var isterseniz link atabilirim.
apu sistemlere pek yanaşmıyorum hocam

hocam daha ekleyemem maalesef

Ankarada oturuyorum bide

Geri
Yukarı