8500 TL dizüstü bilgisayar önerisi

kubilayyavuZ

Kilopat
Daha fazla  
Malum üniversite başlıyor ve bana 8500 TL'ye kadar grafik tasarım için laptop önerir misiniz? Tasarımı önemli benim için. Şunun gibi: Huawei Matebook 14.

Malum üniversite başlıyor ve bana 8500 TL'ye kadar laptop önerir misiniz? Tasarımı da önemli.
Malum üniversite başlıyor ve bana 8500 TL'ye kadar laptop önerir misiniz? Tasarımı da önemli.

Bunun işlemcisi daha iyi ve fiyatı düşük. Tercih sizin.

Bence monster notebook al i510300h işlemcili gtx1650ti ekran kartı olanı yapılandır 500 gb depolama ekle 8 gb ram ekle zaten ancak 8500 olur çok iyi performans alırsın ama kasa toplamak her zaman daha iyi

Bence Monster notebook al i510300H işlemcili GTX1650 Ti ekran kartı olanı yapılandır 500 GB depolama ekle 8 GB RAM ekle zaten ancak 8500 olur çok iyi performans alırsın ama kasa toplamak her zaman daha iyi.

Ryzen 7'li HP varken neden i5 9300H'ye para versin? Ayrıca Ryzen 5 4600'lü ASUS'da gayet iyi.
Bu bilgisayar işinizi görecektir.

Bu da güzel ama aynı markanın aynı modelinin sadece ekran kartın da Ti ibaresi bulunanına 1000 TL fazla vermek ne kadar mantıklı bir seçim bilemiyorum. Tabii ki Ti olan versiyonu daha performanslı olur ama 1000 TL fazla verilmez gibi geliyor.

Malum üniversite başlıyor ve bana 8500 TL'ye kadar grafik tasarım için laptop önerir misiniz? Tasarımı önemli benim için. Şunun gibi: Huawei Matebook 14.
Hocam bütçeniz artarsa ilanımdaki sıfır rtx 2060 laptoba da bakabilirsiniz. Yine fiyatta bir miktar yardımcı olurum. Ankara içi elden satış yapabilirim.

Geri
Yukarı