8500 TL GTX 1070 içeren laptop önerisi

ardasakik

Hectopat
Daha fazla  
İçerisinde GTX 1070 ekran kartı barındıran, 8500 TL'yi geçmeyecek şekilde bir laptop arıyorum. Bu fiyata 1070'li laptop bulmanın zor olduğunun farkındayım ama çıkabileceğim en üst limit bu maalesef. Laptop tamamen oyun için kullanacak. 1440P'de ya da 4K'da oynamak gibi fantazilerim yok, 1080P çözünürlükte ultra ayarlarda oynarken adam akıllı FPS alayım, akıcılığını kaybetmesin, tek beklentim bu. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu güzel gibi gözüküyor hocam bi bakın diğer sitelerde daha da ucuz.

Dosya Ekleri

• 486BDC14-A96C-4586-8AF5-96983AD2025C.png
    486BDC14-A96C-4586-8AF5-96983AD2025C.png
    141 KB · Görüntüleme: 428
Hocam baya bi forum gezdim ve turbo fanı açınca bir ısınma olmadığını belirttiler. Zaten temiz bir masada kullanıyorsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bu fiyata hem SSD hem GTX 1070 laptop bulmak zor. SSD hızı düşük demişsiniz ama zaten çok farkedeceğini sanmıyorum Windows 2-3 saniyede açılacaktır ve depolama alanı olarak HDD kullanırsınız çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Hocam baya bi forum gezdim ve turbo fanı açınca bir ısınma olmadığını belirttiler. Zaten temiz bir masada kullanıyorsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bu fiyata hem SSD hem GTX 1070 laptop bulmak zor. SSD hızı düşük demişsiniz ama zaten çok farkedeceğini sanmıyorum Windows 2-3 saniyede açılacaktır ve depolama alanı olarak HDD kullanırsınız çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Evet bütçenin düşük olduğunun farkındayım. 2005 yılından beri Pentium işlemcili, Windows XP kullanan tarih öncesi bir bilgisayarla idare ediyorum. İlk kez doğru düzgün bir bilgisayar alacağım, epey heyecanlıyım o yüzden. Almışken içinde her şey olsun istiyorum ama bu fiyata zor tabii ki :)

MSI GE73 7RF RAİDER, Alienware R4 17 yada MSI GT73VR al pişman olmazsın.

Saydığınız tüm bilgisayarlar 10.000 TL üzerinde. Bütçem 8500 TL ile sınırlı. Gönül ister ki sınırsız bütçem olsun, istediğim bilgisayarı alabileyim, ama hayatın gerçekleri müsaade etmiyor malesef :)

Saydığınız tüm bilgisayarlar 10.000 TL üzerinde. Bütçem 8500 TL ile sınırlı. Gönül ister ki sınırsız bütçem olsun, istediğim bilgisayarı alabileyim, ama hayatın gerçekleri müsaade etmiyor malesef :)

Dostum galiba %18 KDV indiriminden haberiniz yok. Her ayın 1 günü yapıyor Hepsiburada, Vatan gibi firmalar ve ben indirim fiyat bandına göre size tavsiye veriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı