8500 TL Laptop Önerisi

Lenovo l340 tek dezavantaji tek ram slotu olması ve ekran kartinin 1660ti’a gore bir tik dusuk olmasi ancak islemci 9750h. 16 gb ile geliyor. Uzun bir sure sorun cikartmaz ama 32 yapmak isterseniz 16 yi sokup takmaniz gerekiyor.
Lenovo L340 Intel Core i7 9750H 16GB 256GB SSD GTX1650 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81LK003KTX
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...1lk003ktx-p-HBV00000M3PR1?magaza=BT+Teknoloji
Kusura bakmayın ama Monster olan 16 GB 10. Nesil i7 olan, 120hz ve 1650 Ti ekran karti bulunan sistem bundan daha ucuz.

Kusura bakmayın ama Monster olan 16 GB 10. Nesil i7 olan, 120hz ve 1650 Ti ekran karti bulunan sistem bundan daha ucuz.
Tabiikide oyle hic neden ucuz oldugunu sorguladiniz mi? 6 sene monster kullanan kac kisi var? Yada 6 sene msi,asus kullanan kac kisi var? 8 lira verip plastik kasa, asiri yuksek ms degerli monitor almak istiyorsaniz neden olmasin.

1- Dell G3 3590 bu cihazi 2 ay once aldim şu anda iade için hepsiburda gonderdim. Laptop sogumuyor sogutucu kullanmama ragmen sogutamayinca servise gonderdim iade karari cikti. Ayni zamanda fabrika cikisi ekran karti arizasi mevcuttu. Tabiikide bu sorun sizde olacak anlamina gelmez.
https://www.hepsiburada.com/dell-g3...-6b75f812c-p-HBV00000SD98O?magaza=Hepsiburada
Bu bilgisayarın ekran kartı Max-Q Desing mıydı acaba yoksa düz GTX 1660Tİ mı ?

Tabiikide oyle hic neden ucuz oldugunu sorguladiniz mi? 6 sene monster kullanan kac kisi var? Yada 6 sene msi,asus kullanan kac kisi var? 8 lira verip plastik kasa, asiri yuksek ms degerli monitor almak istiyorsaniz neden olmasin.
Peki siz kullandınız mı? Ya da tanıdığınız biri kullanıp, sıkıntısı olup, çözülemediği ürünü oldu mu? Çünkü şahsen benim olmadı :) . Ben monster laptop kullandım; bakacak zamanım olmadığı için babaanneme verdim. Tam 4 sene. Tam 4 sene kullandım ve makine tiklamadi. Hala da çalışıyordur. Bu yüzden Monster koydum tercih aralarına. Sadece araştırma yapmadığım için bu konuyu açmıştım ve 1650 Ti ile 1650 arasında sadece %5 fark var. Bu yüzden başka bilgisayara baktım ve kararımı verdim. Bu konu kapanabilir. HP notebook alacağım attığım.

Geri
Yukarı