8500 TL sistem önerisi

Bütçe
8500
Monitör;

Kasa;

Olucak gibi arkadaşlar? 7700 gibi bir fiyat oluyor bütçe bile artıyor klavye ve mouse için.

Monitör;

Kasa;

Olucak gibi arkadaşlar? 7700 gibi bir fiyat oluyor bütçe bile artıyor klavye ve mouse için.

1650'li sistemler 6Kdan başlıyor hocam o sistemin fiyatında bir hata var gibi. Ya stok yok ya da yanlış fiyat. Siteyi hızlı hızlı F5 le yenileyin fiyat 1 saniyeliğine 8999TL oluyor.

Teşekkürler ama bu sitede yaptığınız ayarlar linke eklenmiyor sanırım bir fark göremedim.

Hocam teşekkürler fakat ben açıklamada tam anlatamadım sanırım fiyata monitör dahil olacaktı.
Tamamen benim hatam. Monitör dahil ise muhtemelen 1650 veya 1650 Super ekran kartlı sistem bakacaksınız. Şu an işim var bakıp link atamam. 7K güzel bir PC alırsınız ve 1.5K ile 144Hz monitör. Gaming Gen TR'den bakın üstat.

Monitör;

Kasa;

Hocam sepete ekleyince 9k oluyor.

Evet bende şimdi fark ettim şaşırdım zaten 1660S'lı sistem o fiyata nasıl diye.
O zaman kasa olarak bu tercih edilir gibi ne dersiniz?

Son düzenleme:
8500 TL'ye hayatımda gördüğüm en kötü sistem.
Hocam alt üstü ekran kartına bakmışsın ne en kötüsü?
Hocam sistemde 1050 Ti hiç olmamış.
3000 MHz RAM yerine 3200 alınırsa daha iyi olur.
Kasa ve PSU kötü.
2060 katacaktım da yetmedi :D
Adam 8K Kaynak vermiş. Klavye vs daha sonra da indirimden alabilirim diyor. 3600 vs 1050 Ti mi yapiyorsunuz? Reis çak bir tane 1660'lı sistem geç karşıya.
Adam klavye falan olursa iyi olur demiş ne uzatıyorsunuz?

Geri
Yukarı