8500 TL sistem toplama

Bütçe
8500

onuruzun

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, ben masaüstü bilgisayar toplayacaktım da YouTube'dan arattım ama çok fazla şey bulamadım, yani hoşuma gitmedi.
Oynayacağım oyunlar: GTA 5, LoL, CS:GO, PUBG ve Far Cry Primal.
Bütçem 8500 TL güzel bir şey önerirseniz sevinirim, bu konularda çok bilgim yok. Uzun yıllar gitsin istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paranız var iken alın derim. Ekran kartı bile bulamayabilirsiniz ileride. Gene madenciler süpürüyor ortalığı. Fiyatlar artıyor. 1 ay sonra 8000 TL'e alacağınız sistem 10 bin TL olabilir. Son 10 gün içinde bazı sistemlerde fiyat artışları var. 10 gün önce 6200 TL'e toplayacağım kasayı şu anda 7500 TL'e toplayabiliyorum.

Paranız var iken alın derim. Ekran kartı bile bulamayabilirsiniz ileride. Gene madenciler süpürüyor ortalığı. Fiyatlar artıyor. 1 ay sonra 8000 Tl'e alacağınız sistem 10 bin TL olabilir. Son 10 gün içinde bazı sistemlerde fiyat artışları var. 10 gün önce 6200 Tl'e toplayacağım kasayı şu anda 7500 Tl'e toplayabiliyorum.

Neden beklemesini söylüyorsunuz? Fiyatlar daha çok artacak.

Diğer parça fiyatlarında tahmini ne kadarlık bir artış olur bilginiz var mı? Ekran kartları hep pahalı yine öyle olur muhtemelen de öteki parçalar ne olur? Vallahi bende bekliyorum sistem topayacağım ekran kartında kaldım.

Geri
Yukarı