8500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Bütçe
8000-8500₺

iJoseph0

Centipat
Yer
Türkiye, Ankara
8000 8500₺ gibi bir bütçem var ve aşırı kararsızım Xiaomi olmasın onun harici Snapdragon gibi bir güçlü işlemcili istiyorum. Daha çok Samsung'dan yanayım hem kamerasına hem piline hem işlemcisine bayağı önem veren bir telefon markası ama yine de bildiğiniz güçlü telefonları atabilirsiniz. S20 FE özelliklerinde ya da benzer özelliklerde olursa çok daha iyi olur.

8000 8500₺ gibi bir bütçem var ve aşırı kararsızım Xiaomi olmasın onun harici Snapdragon gibi bir güçlü işlemcili istiyorum. Daha çok Samsung'dan yanayım hem kamerasına hem piline hem işlemcisine bayağı önem veren bir telefon markası ama yine de bildiğiniz güçlü telefonları atabilirsiniz. S20 FE özelliklerinde ya da benzer özelliklerde olursa çok daha iyi olur.
Ya bütçeni arttır S20FE al. Ya da YD Xiaomi.

Çok sevdiğim bir telefondur bunu 2 düşük modelini kullanıyorum oyunlarda güzel performans alıyorum.

İstersen Redmi Note 10 Pro'ya bir göz atabilirsin, ben 12 Pro kullanıyorum işlemcisi dışında bence güzel bir telefon. Note 10 Pro'yla aralarında kamera dışında aşırı büyük bir fark yok. Önerim sana Note 10 Pro olabilir bir göz at derim.

Çok sevdiğim bir telefondur bunu 2 düşük modelini kullanıyorum oyunlarda güzel performans alıyorum.

MediaTek Helio G88 işlemcisine sahip Snapdragon olması çok daha iyi olur.

İkinci el sorun değilse S10 Lite bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı