8500TL laptop önerisi

Bütçe
8500

Hashaslicips

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim konuyu açma sebebim başlıkta da yazdığı gibi 8.5K'lık oyun oynayabileceğim ve tasarım yapabileceğim bir laptop önerisi almak istemem. Ürünün stokta olmasına dikkat edebilirseniz iyi olur. Bir de kurumsal yani şubesinden gidip alabileceğim bir satıcı olursa daha iyi olur ama öyle olmasa da önerilerinizi bekliyorum. Çok şey istediysem kusura bakmayın. 🙂

Hocam bu bütçede bu ikisi var. Önerdiğimiz cihazlar zaten.

Acer'i biliyorum zaten ama Lenovo olan bilgisayarın ısınma sorunu var mıdır, biliyor musunuz?

Bana da en çok önerilen laptoplar bu ikisi bir de ASUS TUF, rica etsem laptop öneri yazılarıma bakıp cevap verir misiniz hangisi benim için daha iyi olur :(

Bana da en çok önerilen laptoplar bu ikisi bir de ASUS TUF, rica etsem laptop öneri yazılarıma bakıp cevap verir misiniz hangisi benim için daha iyi olur :(

F15 modellerinde ısınma sorunu çözüldü ama fiyatı diğer 2 modele göre pahalı gelebilir çünkü ekran kartı daha iyi. Lenovo ve Acer arasından Nitro 5 alabilirsin.

F15 modellerinde ısınma sorunu çözüldü ama fiyatı diğer 2 modele göre pahalı gelebilir çünkü ekran kartı daha iyi. Lenovo ve Acer arasından Nitro 5 alabilirsin.

Nitro 5 = 10k, Lenovo ve Nitro an 515 55 arasında hangisini tercih etmeliyim, ASUS TUF ile birlikte hangisi daha mantıklı sence.

Nitro 5 = 10k, Lenovo ve Nitro an 515 55 arasında hangisini tercih etmeliyim, ASUS TUF ile birlikte hangisi daha mantıklı sence.

Hocam dediğim gibi ASUS'un ekran kartı daha güçlü. Bu yüzden bunu tercih edebilirsiniz. Acer 8.5k arada 1500TL var eğer sorun olmazsa ASUS güzeldir. İsterseniz hangisi daha iyi diye konu açın daha fazla fikir sahibi olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı