850Mbps GigaFiber pakete kaç Mb/s ile indirme yapar?

emirahmetshn

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 9600k / RX 6600 / 16GB RAM
Yeni pakete geçtim 850Mbps alıyroum Speedtest'te Steam'de falan aşağı yukarı kaç Mbps ile yükler? Şu an deniyorum da aşırı dalgalı. Ortalaması normali nedir bunun?

Hocmaın dediği rakam çıkar fakat Steam belli bir hızın üstünde indirme aldığı zaman ara sıra indirme hızın düşerek kontrol eder DDoS koruması amacı ile. Kullanır iken aklında olsun sonra hızım niye düşüye diye araştırma :D

Hocmaın dediği rakam çıkar fakat Steam belli bir hızın üstünde indirme aldığı zaman ara sıra indirme hızın düşerek kontrol eder DDoS koruması amacı ile. Kullanır iken aklında olsun sonra hızım niye düşüye diye araştırma :D
epicte falan denedim steamdede max 58 gördü epictede 45-50 görüyor herhalde 50-60ın üstüne çıkmaz çoğu yerde

Yeni pakete geçtim 850Mbps alıyroum Speedtest'te Steam'de falan aşağı yukarı kaç Mbps ile yükler? Şu an deniyorum da aşırı dalgalı. Ortalaması normali nedir bunun?

Vay anasını 850 Mbps, insanın kulağına astronomik bir rakammış gibi geliyor, GigaFiber kullanıyorsunuz değil mi? 100 ₺'ye mis gibi internet, biz de 35 Mbps'lerde sürünelim diyeceğim ancak birisi hemen oradan çıkıp hemen, "Kardeşim biz 3 Mbps kullanıyoruz, sen ona şükret." diyecek ve haklı da olacak :D

Geri
Yukarı