850W-1000W arasında güç kaynağı önerisi

PSU seçerken markadan ziyade modele,seriye odaklanmanız gerek,araştırma yaparken arama motorunuza tier list PSU yazarsanız globalde her markanın serilerinin sıralamasını bulabilirsiniz,her marka farklı modelleri farklı ihtiyaçlara göre üretir,sadece watt olarak düşünmemek lazım ihtiyaca göre kısmını,sunucu sistemler,oyuncu sistemleri,genel kullanım,SLI sistemler ve giriş seviyesi gibi kategorileri vardır modellern,ihtiyacınıza göre uygun seriyi bu listeden belirleyip ona göre bir modele karar verebilirsiniz. Fakat attığınız linklerdeki modeller için genel olarak A+ single GPU modeller olduğunu söyleyebilirim,belki zorlarsak FSP'yi 1000W oluşundan dolayı bir üst kademeye alabiliriz,o da kurulacak sisteme bağlı olacaktır. Yani hepsi aynı kalibrede modellerdir,biri diğerinin laciverti sadece.

@Cellat006 , çok doğru sözler söylediniz. XPG çok fazla önerildiği için fiyatına ve PSU Tier List 'e baktım ve onunla yola devam etmeye karar verdim. İncehesap sattığı için problem yaşarsam zaten iletişim kurmakta da sorun yaşamam.
En azından servisi onlar olmadığı için sorun düzeyiniz düşük olur en kıötü ihtimalle.

@Cellat006 , çok doğru sözler söylediniz. XPG çok fazla önerildiği için fiyatına ve PSU Tier List 'e baktım ve onunla yola devam etmeye karar verdim. İncehesap sattığı için problem yaşarsam zaten iletişim kurmakta da sorun yaşamam.

XPG iyidir. Thor'un üretimi yapan da Seasonic. Yani XPG, Strix, Seasonic iyidir seç gitsin istediğini.

Yeni konular

Geri
Yukarı