86 TL fiyata daha iyi hizmet bulunur mu?

nameless.bey

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar dostlar,
Yaklaşık 10 gün önce bir internet bağlattım ilk defa fiber kullanıyorum ve 'Vodafone' adlı ISS'den aldık binamızda bu altyapı olduğundan.
Speedtest'lerde çıkan ortalama sonuçları sizlerle paylaştım 14 gün koşulsuz şartsız iptal edebiliyormuşuz ve bu internete 86TL ödüyorum bu fiyatlara daha iyi bir sağlayıcı bulunabilir mi bilgisi olan varsa iyi olur teşekkürler :).(İnternet ile alakalı hiçbir problemim yok şu anlık kopma ping vs sadece ileride bu sağlayıcı sorun çıkarır mı merakım var.)

Screenshot_2.png

Screenshot_2.png

Türknet tavsiye ederim. 1.5 yıldır müşterisiyim. 85tl şu an sanırım ama 35 mbit veriyorlar galiba. Ben altyapıda olmadığımdan 10 tl fazla verip 100 mbit 8 upload alıyorum. Memnunum.

Değerler gayet güzel. Kablonet kullanıyorum. Benim internetim 100 download 5 upload şeklinde. Fiyat olarak 90 TL olması lazım.

1623440348163.png

Üzücü, o zaman başka ISS'lere yönelmelisiniz. Diğerleri hakkında bilgim yok. Türk Telekom düşmanıyım xD.

Türk Telekom'un adını anmasaydınız daha iyi olurdu. 10TL verip 100Mbps yaptırmak ya da 30TL verip 200Mbps almak daha mantıklı gibi geldi Vodafone maceralarımız başladı 2 yıl taahhüt ile başımız bela da.

Yeni konular

Geri
Yukarı