860 Evo ile 870 Evo arasında fazla fark var mıdır?

• Konuyu başlatan Zfr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 7B

Zfr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Samsung 860 Evo ile 870 Evo arasında çok performans farkı var mı?
Lütfen bu konuyu iyi bilen arkadaşlar öneride bulunsun.

Bu konuda özelliklerini 860 EVO ile karşılaştırmıştım. Birbirine yakın fiyattalarken 870 EVO almanızı tavsiye ederim.

Bence Sata SSD için en uygun kapasite 500 GB. 250 GB küçük, 1 TB ve üstü iyi bir PCIe M.2 SSD fiyatına çıkıyor.
Arada 25 TL fark var.

Hocam şuan 860 Evo ile en fazla 20TL fark var. Hatta 2 TB modelinde 860 Evo 400TL daha pahalı.
Kardeşim ben vatandaki fiyatlar üzerine konuştum. İlk ve tek tercihim her zaman vatandır.
Öğrenmek istediğim sadece bu iki ürğn arasında çok büyük performans farkının olup olmadığı.
Bence Sata SSD için en uygun kapasite 500 GB. 250 GB küçük, 1 TB ve üstü iyi bir PCIe M.2 SSD fiyatına çıkıyor.
Arada 25 TL fark var.
Vatan tek tercihim.
Sadece bu iki ürün arasında büyük bir performans farkı var mı yok mu o.

Kardeşim ben vatandaki fiyatlar üzerine konuştum. İlk ve tek tercihim her zaman vatandır.
Öğrenmek istediğim sadece bu iki ürğn arasında çok büyük performans farkının olup olmadığı.

Vatan tek tercihim.
Sadece bu iki ürün arasında büyük bir performans farkı var mı yok mu o.

Neden Vatandan alacaksın? Ben hepsiburadadan aldım. Taktım Laptopa çalışıyor şuan. Testleri taptım. Okuma 550 Yazma 380 çıktı. Ama arkada GTA 5 indirmesi durmuşken böyle ve Samsung'un kendi uygulamasıyla. GTA 5 inince sonuçları yazarım isterseniz.

Neden Vatandan alacaksın? Ben hepsiburadadan aldım. Taktım Laptopa çalışıyor şuan. Testleri taptım. Okuma 550 Yazma 380 çıktı. Ama arkada GTA 5 indirmesi durmuşken böyle ve Samsung'un kendi uygulamasıyla. GTA 5 inince sonuçları yazarım isterseniz.
Arkadaşım ürünlerin kıyası hakkında bilgin varsa öneride bulun.
Sen hepsi orada buradadan alabilirsin. Ben nerden alayım diye sormadım ki

Yeni konular

Geri
Yukarı