8600 GT sistem açılıyor fakat siyah ekran veriyor

BayDonut

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar normal bir şekilde açılıyor. Şifreyi yazdıktan sonra siyah ekran görev yöneticisinden Explorer.exe olmuyor. Güvenli modda açınca PC açılıyor. Nasıl çözebilirim? Sfc/scannow yaptım sorun bulunamadı. Format mı lazım başka konularda öyle yazmış bir de nasıl format atacağım? Bilgisayar C'ye kurulu D yok D: Ye yedekliyip C'yi mi sıfırlıcam? Nasıl yapılıyor bu işlem?

Ekran kartı: Windows 10 8600 GT.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar normal bir şekilde açılıyor. Şifreyi yazdıktan sonra siyah ekran görev yöneticisinden Explorer.exe olmuyor. Güvenli modda açınca PC açılıyor. Nasıl çözebilirim? Sfc/scannow yaptım sorun bulunamadı. Format mı lazım başka konularda öyle yazmış bir de nasıl format atacağım? Bilgisayar C'ye kurulu D yok D: Ye yedekliyip C'yi mi sıfırlıcam? Nasıl yapılıyor bu işlem?

Ekran kartı: Windows 10 8600 GT.
Sürücüyü silip tekrar yükler misiniz DDU ile?

Belki ekran kartı sürücüsünde sıkıntı vardır. Sürücüleri güvenli modda DDU ile silip yerine 342.01 sürüm sürücüyü kurabilir misiniz?

Sürücü yüklemek format vs. değil. Çok basit bir işlem.
Bu link üzerinden sürücüyü indirin ve kurulumunu yapın. Sorun yüksek ihtimalle çözülecektir.
Microsoft Visual C++ Redistributable packages for Visual Studio Güvenli modda kaldırilamaz.
Böyle bir hata geliyor
Bu link üzerinden sürücüyü indirin ve kurulumunu yapın. Sorun yüksek ihtimalle çözülecektir.
bakar mısın aga.
bakar mısın aga.

Son düzenleme:
Bilgisayar normal bir şekilde açılıyor. Şifreyi yazdıktan sonra siyah ekran. Görev yöneticisinden Explorer.exe olmuyor. Güvenli modda açınca PC açılıyor. Nasıl çözebilirim? SFC /scannow yaptım sorun bulunamadı. Format mı lazım?

Belki ekran kartı sürücüsünde sıkıntı vardır. Sürücüleri güvenli modda kurun bir de.

HDD kablolarını çıkartıp tekrar takın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı