8600K sistem anlık takılıyor

flangeen

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, Z390A Pro Anakartım arıza yapmıştı EZ Debug CPU LED ışığı hatası veriyordu. Tekrar aynısından satın aldım sorunsuz bir kurulum ve Windows işletim sistemi kurulumunu yaptım. Şu anki sorunum herhangi bir sekma veya klasör açtığımda ise takılmalar, mouse imlecin farklı yerlere gitmesi ve video izlerken sesin gidip gelmesi meydana geliyor.

• MSI Z390A Pro
  • 8600K İŞLEMCİ
  • 2x4 HyperX 2666 RAM
  • MSI GTX 1050
  • Windows 10

Teşekkürler şimdiden.
Not: Windows tüm Update, ekran kartı ve BIOS dahil hepsi güncel.
Fotoğrafta takıldığının kanıtı.

Dosya Ekleri

• 3C6D4578-2D18-4DC1-8F0E-0717DCE045D7.jpeg
    3C6D4578-2D18-4DC1-8F0E-0717DCE045D7.jpeg
    158,4 KB · Görüntüleme: 45
Merhabalar, Z390A Pro Anakartım arıza yapmıştı EZ Debug CPU LED ışığı hatası veriyordu. Tekrar aynısından satın aldım sorunsuz bir kurulum ve Windows işletim sistemi kurulumunu yaptım. Şu anki sorunum herhangi bir sekma veya klasör açtığımda ise takılmalar, mouse imlecin farklı yerlere gitmesi ve video izlerken sesin gidip gelmesi meydana geliyor.

• MSI Z390A Pro
  • 8600K İŞLEMCİ
  • 2x4 HyperX 2666 RAM
  • MSI GTX 1050
  • Windows 10

Teşekkürler şimdiden.
Ramlerden kaynaklı olabilir xmp mod açıp kapatmayı denediniz mi?

Merhabalar, Z390a Pro anakartım arıza yapmıştı EZ Debug CPU LED ışığı hatası veriyordu. Tekrar aynısından satın aldım sorunsuz bir kurulum ve Windows işletim sistemi kurulumunu yaptım. Şu anki sorunum herhangi bir sekma veya klasör açtığımda ise takılmalar, mouse imlecin farklı yerlere gitmesi ve video izlerken sesin gidip gelmesi meydana geliyor.

• MSI Z390A Pro.
  • 8600k işlemci.
  • 2x4 HyperX 2666 RAM.
  • MSI GTX 1050.
  • Windows 10.

Teşekkürler şimdiden.

Güç seçeneklerinden işlemci kullanım durumunu %95 yap dene.

Güç planınız nedir ve HDD kullanıyorsanız bad sector var ise anlık takılma yapabilir bu da işlemcinin bir anda fırlamasına neden oluyordur.
SSD WD 240 GB kullanıyorum belirtmediğim için özür dilerim. Güç planım yüksek performans.
SSD WD 240 GB kullanıyorum belirtmediğim için özür dilerim. Güç planım yüksek performans.
HDD Tune uygulaması ile denetledim durumu iyi gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı