870 EVO sistem uyumluluğu

@Eymessi "Güzel" ekran kartı dedim. Şu an en az bir R9 270 almak istesen 750-800`den başlıyor. GT 210 ile ne oynamayı planlıyorsun? GTA 5 oynamak istedin aldın diyelim 15 FPS veriyor normal ayarlarda.

Konu sahibi SSD almak istiyor veya düşünüyor. Niye ekran kartı fiyatıyla kıyaslasın ki?

Fiyatının pek önemi yok ama tam performansını alamayacak olmak üzdü. SATA 2 olduğu için onun yerine önerebileceğiniz daha mantıklı SSD türleri vs. var mı acaba?

Adsız.png

2021-2022 falan gibi almıştım büyük ihtimal 2021. Hala %91 sağlıkta. Ve baya oyun indirdim yani 40 TB yazma var.

Fiyatının pek önemi yok ama tam performansını alamayacak olmak üzdü. SATA 2 olduğu için onun yerine önerebileceğiniz daha mantıklı SSD türleri vs. var mı acaba?

O zaman 870 EVO yerine CS900'ü öneririm.

@Eymessi O eski sisteme takılabilecek bir işlemciyle R9 270 rahat darboğaz yapmadan oyun oynayabiliyorsun. Eski sistem diye milattan önceki ekran kartlarını takmayacak arkadaş gidipte önermeniz yani kısaca saçma bile değil anlamsız ve bilgisizlik. Gidipte en yeni ekran kartlarını da tak demedim. Bir şey konusunda tartışma yapacaksanız mantıklı şeyler söylerek tartışma yapın. Ya da bilgi sahibi olarak tartışma yapın. Belli ki çok bilgili değilsiniz ki böyle saçma tartışma yapıyorsunuz veya öneriler yapıyorsunuz.

O zaman 870 EVO yerine CS900'ü öneririm.
Tamamdır. Peki sebebini sorabilirmiyim acaba? 300mb/s hız alacağım için daha düşük modellere yönelmek mantıklı mı sizce? Bilmediğimden soruyorum.

Geri
Yukarı