872 TL Elektrik faturası geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tavsiye öneri isteyen kim konuda? Buradaki olay "ZAM". Öncekiyle sonrasının karşılaştırılması. Bildiğin hırsızlık. Bu kafalarla devam ederse normal zaten.
O zaman git "CİMER"e yaz. Buraya gelip de yorum yapanlara" Bunların kafası basmaz" demeye hakkın yok.

Doğalgaz var 339TL geldi. Ben terliyorum şahsen, şortla geziyorum.

O zaman git "CİMER"e yaz. Buraya gelip de yorum yapanlara" Bunların kafası basmaz" demeye hakkın yok.
Biz hakkımızı aramasını biliriz kardeşim. Boş yorumlara yönelik gayet de iyi demişim.

Adam ısıtıcı kullandı diye fatura zamlı gelmiş olabilir fakat bunu kullanmasın mı yani? Arkadaş ısıtıcı ulan, ısınmak en doğal hakkımız yani zihniyetinizi anlamadım.
Doğal gazım yok ne yapabilirim ki? Hafta sonları üşümemek için kütüphaneye gidiyorum. Bu halde 872 gelmiş. Ailem ısıtıcı yakmıyor ben mecburi yakıyorum. Gelmiş bana burada çözüm veriyor. Çözüm istesem her şeyi kapatırım elektrik parası gelmez aynı mantık. :D

Doğal gazım yok ne yapabilirim ki? Hafta sonları üşümemek için kütüphaneye gidiyorum. Bu halde 872 gelmiş. Ailem ısıtıcı yakmıyor ben mecburi yakıyorum. Gelmiş bana burada çözüm veriyor. Çözüm istesem her şeyi kapatırım elektrik parası gelmez aynı mantık. :D

Allah yardımcınız olsun hocam.

Resmi kurumlara dertlerini bildirmekten aciz olup burada fakir edebiyatı yapıp çözüm arıyorlar sonra biz de yorum yapınca suçlu oluyoruz :D
Kardeşim üslubumu bozmamak için zor tutuyorum. Lütfen rica ediyorum daha uzatma olay büyümesin. Ben burada fakir edebiyatı yapmıyorum. Durumum iyi çok şükür. Binadan dolayı doğal gaz yok. Sen de gelip benle utanmadan soba kullandığım için dalga geçiyorsun. Ne diyeyim sana? Hadi ben fakirim protesto eden herkes mi fakir?
872 lira çok gelmiş gerçekten. Soba varsa neden ısıtıcı yakıyorsun?
Şu mesajları okumuyorsunuz galiba. Soba bir odada yanıyor. Orada ailem oturuyor. Ben kendi odamda ders çalışırken mecburi olarak yakıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı