8800 TL’ye Lenovo Legion 5 alınır mı?

Vitriyol

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Ryzen 4600H işlemcili ve 1650 Ti ekran kartlı. Bu fiyatlara yakın Acer Nitro 5 almayı düşünüyordum ancak Legion serisinin daha kaliteli bir seri olduğunu duydum. Sizce bu bilgisayar alınır mı?

Arkadaşlar merhaba.
Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Ryzen 4600H işlemcili ve 1650 Ti ekran kartlı. Bu fiyatlara yakın Acer Nitro 5 almayı düşünüyordum ancak Legion serisinin daha kaliteli bir seri olduğunu duydum. Sizce bu bilgisayar alınır mı?

Alınır.

100 TL fark ile işlemciyi ve ekran kartını yükseltmek ister misiniz?
McDonald's kasiyeri gibi olmuş :D.
Arkadaşlar merhaba.
@aliwild517'nin önerdiği çok daha güçlü.
Dostum bu fiyat ile RTX'li bir PC'yi rahatça alabirsin almanı tavsiye etmem.
Adam laptop istiyor masaüstü ne alaka?

Hocam TUF'lar ısınıyor ekranları 60Hz ve TUF ile Legion karşılaştırılamaz Legion'un karşılığı ROG'dur.

Kendim kullanıyorum ısınma problemi her bilgisayarda var lütfen kullanmadan yargılamayın. E sporcu değilseniz ekranın 60 Hertz olması çok çok büyük bir sorun değil. Uzun süreli kullanımda 1660 Ti çok daha iyi iş yapacaktır.

TUF serisinin adını çıkarttılar ya gerçekten ilginç. Biraz bekleyin size sıcaklık değerlerini atmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı