899 Euro'ya RX 6700 XT alınır mı?

Mining yapılmadığı sürece karta bir şey olacağını düşünmüyorum akrabanız size kargo ile yollarsa gümrük vergisine tabii tutulursunuz akrabanız uçak veya kendi şahsi arabasıyla gelirse 1 tane olmak şartıyla gümrük vergisi ödemezsiniz.

şu an ki kurla 13700 ediyor tabi vergi vb dahil mi 900 euroya.
tr garantili 15k civarına bulmak mümkün bence değmez yurtdısı alma
Kendisi getirecek Türkiyeye gelecek yakın zamanda.Asus daha bilindik olduğu için asus almayı düşünüyordum ama attığınız ilandaki fiyat da güzelmiş
Mining yapılmadığı sürece karta bir şey olacağını düşünmüyorum akrabanız size kargo ile yollarsa gümrük vergisine tabii tutulursunuz akrabanız uçak veya kendi şahsi arabasıyla gelirse 1 tane olmak şartıyla gümrük vergisi ödemezsiniz.
Kendisi arabayla gelecek bir tane getirecek.Ama pahalı olduğu için ne olur ne olmaz garantisi olsun istiyorum

Kendisi getirecek Türkiye'ye gelecek yakın zamanda. ASUS daha bilindik olduğu için ASUS almayı düşünüyordum ama attığınız ilandaki fiyat da güzelmiş.

Kendisi arabayla gelecek bir tane getirecek. Ama pahalı olduğu için ne olur ne olmaz garantisi olsun istiyorum.

ASUS global garantisi vermiyor diye biliyorum sadece EVGA 1 yıl global garantisi veriyor. Garanti istiyorsanız biraz daha ekleyip TR'den alman en mantıklısı.

Geri
Yukarı