8TL Steam oyun önerisi

Steam'den oyun aldım ve 8TL arttı. 20 yaş altı olduğum içinde yükleme yapmaya gidemiyorum ve hazır indirime girmişken 8, 05TL altı oyun tavsiyesi istiyorum. Biraz düşük bir fiyat ama elimden başka bir şey gelmiyor maalesef. Sistem gereksinimi önemli değil.

Küçük bir araştırma yaptım, Outlast alabilirsiniz oyunu oynamış birisiyim ama bitiremedim korkudan. :)

csgo skin olayını bir türlü anlayamadım ondan girmem o işe. Dediğim gibi dışarı çıkamıyorum ondan maks 8tl
Çok basit bro oyun içerisinde silahın görünüşünü değiştirmek için para ile görünüş yani skin dediğimiz şeyi satın alıyorsun envanterinde kalıyor ama istersen oyun içinde de kullanabiliyorsun. Zamanla fiyatı artıp azalıyor fakat neye göre oluyor bilmiyorum. Olurda dolar kuru güncellenirse 1₺'ye aldığın şey 7-8₺ olur. Benim şuan 150₺'lik CS:GO envanterim var ve oynamasam bile satmıyorum.

Witcher 1 ve 2. oyununu alabilirsiniz, Warband alabilirsiniz, Just Cause 2 3 alınabilir, Assetto Corsa, pacify, portal 1-2, Tomb Raider bir sürü oyun var.
Burada 10₺ ve altı oyunlar var aklınıza yatanları alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı