9.000-11.000 arası Gaming laptop önerisi

Teşekkür ederim peki Acer'in Predator serisi hakkında bilginiz var mı?

Hocam renderla uğraşıyorsam neden almamalıyım?

Renderda işlemci performansı en önemlisidir.İ7/R7 işlemcili olması avantajınıza olur ama gündelik işler ve oyun için alıyorsanız i5 yeterli olacaktır.
RTX2060'lı Monster Tulpar'ımı iade ettim geçen hafta ısınma problemi yüzünden :). Monster'la güzel bir geçmişimiz yok kalitesiz ürünler dolayısıyla 🤣
Bi ara 10.300₺ ye 2060 laptop alan sizmiydiniz şansıma yeniden satışa çıktı alan fiyordunuz ?

Merhabalar, fanları çok gürültülü çalışmayan, ısınma problemi olmayan bir Gaming laptop almak istiyorum Windows kurmakta da zorlanırım diye düşündüğümden Windows kurulu olsa iyi olur olmazsa da kurdururum bir bilgisayarcıya. Ekran kartı da GTX1660 Ti düşündüm ama bilemedim bildiğiniz güzel bir PC var mı bu fiyat aralığında?

Acer Nitro 5 kullanıyorum. İncelememe bakabilirsin.

Hocam GTA 5 test kısa ama idare edin uploadım çok kötü maalesef.
Maksimum fan fişte.

0-40 saniyerler arası güç tasarrufu modu.

40-60 saniyeler arası dengeli mod.

68-100 saniyeler arası yüksek performans modu.

Son düzenleme:

Acer Nitro 5 kullanıyorum. İncelememe bakabilirsin.

Hocam GTA 5 test kısa ama idare edin uploadım çok kötü maalesef.
Maksimum fan fişte.

0-40 saniyerler arası güç tasarrufu modu.

40-60 saniyeler arası dengeli mod.

68-100 saniyeler arası yüksek performans modu.

Hocam harikasın hemen bakacağım bir de fan sesi nasıl acaba geçen hafta Monster alıp iade ettiğim süreçte fan sesinden inanılmaz rahatsız olmuştum öyle rahatsız edici bir fan sesi var mı?

Hocam bu ürün nasıl sizce alınır mı? Sizin attıklarınıza kıyasla iyi midir?

Son düzenleme:
Hocam harikasın hemen bakacağım bir de fan sesi nasıl acaba geçen hafta Monster alıp iade ettiğim süreçte fan sesinden inanılmaz rahatsız olmuştum öyle rahatsız edici bir fan sesi var mı?

Hocam bu ürün nasıl sizce alınır mı? Sizin attıklarınıza kıyasla iyi midir?
işlemci olarak çok daha iyi soğutma olarak bilemeyeceğim ekran kartı performansı hakkında da bir şey diyemem fakat kart 4 gb yani ileriki oyunlarda vram kullanımı yetmeyebilir. fakat bu yakın tarihte olacak bir şey değildir zannımca. maksimum fanlarda ses kaydı alıp atabilirim. fan sesleri maksimumdayken sesi fulleyince beni rahatsız etmiyor. kulakiçi kulaklık takınca ben hiç duymuyorum yani ben rahatsız olmuyorum açıkcası fan sesinden

Yeni konular

Geri
Yukarı