9.000 TL bütçe ile CS2 ve Cyberpunk açacak PC önerisi

Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Bu bütçe sırf bilgisayar için tercihen Intel işlemcili ekran kartı kesin olarak NVIDIA olacak şekilde bir öneri yapar mısınız bu kardeşinize :DBiliyorum bütçe olarak az ama şu anlık bu kadar ne yazık ki.
İşlemci olarak bir fikrim var aslında i7 6700 bu işlemci hala yeterliymiş Cyberpunk ve CS 2 için baktığım testlere göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bütçe sırf bilgisayar için tercihen Intel işlemcili ekran kartı kesin olarak NVIDIA olacak şekilde bir öneri yapar mısınız bu kardeşinize :DBiliyorum bütçe olarak az ama şu anlık bu kadar ne yazık ki.
İşlemci olarak bir fikrim var aslında i7 6700 bu işlemci hala yeterliymiş Cyberpunk ve CS 2 için baktığım testlere göre.

Sıfır olarak bu bütçede eğer var ise R5 5500-GTX 1650 veya Ryzen 5 5600G'den daha performanslı sistem bulamazsın. İkinci el olarak 1660 Ti-2060 bir sistem toplanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı