9.000 TL Gaming laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir bilgisayar almaya karar verdim bütçem 10.000TL yalnız o sınıra pek yaklaşmaz isek iyi olur. 8900'a kadar iyidir ama 9000'den sonra bizim için hafiften sıkıntı yaratır ama gerçekten iyi bir PC ise o kadar parayı veririm. Şimdi özelliklere gelelim.
Ekran kartı: En az 4 GB olması gerekir.
RAM: 12 ile 16 GB.
İşlemci: i7 10750 gibi olursa iyi olur.
Harddisk: En az 1TB.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a7-v11-2-2/

Abra A7 V11.3.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a7-v11-3-5/

Paşam işlemci darboğaz yapar dediğine göre bence sen bir şey öğrenmemişsin.
Paşam dediğiniz kişi, bilgisayar mühendisliği 4.sınıf öğrencisi olacak, mimari derslerini en yüksek notla geçmiş donanım hakkında bilgi sahibi olan biri. Boşa konuşmaya gerek yok Ryzen 3750H işlemcisi GTX 1650'den yüksek bir ekran kartını tam performansta çalıştırmak için yetersiz kalacaktır. Kanıtları da internette var. Sizle bir problemim yok. Konuyu kişisel algılamaktan vazgeçin ve ben size nasıl hitap ediyorsam öyle hitap edin sizinle bir samimiyetim yok.

Paşam dediğiniz kişi, bilgisayar mühendisliği 4.sınıf öğrencisi olacak, mimari derslerini en yüksek notla geçmiş donanım hakkında bilgi sahibi olan biri. Boşa konuşmaya gerek yok Ryzen 3750H işlemcisi GTX 1650'den yüksek bir ekran kartını tam performansta çalıştırmak için yetersiz kalacaktır. Kanıtları da internette var. Sizle bir problemim yok. Konuyu kişisel algılamaktan vazgeçin ve ben size nasıl hitap ediyorsam öyle hitap edin sizinle bir samimiyetim yok.
Paşam lafının hakaret olduğunu sizden öğrendim. Tahsilli olabilirsiniz ama üslup yanlış. Konu kapansın artık.

Buna bakmanızı tavsiye ederim.

Depolaması az onun ama.
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim önerileriniz için. Monster gayet güzel ama hani bir laptop için depolaması az ve ağır. Çünkü ben bir öğrenciyim bunu okula götür-getir zorlar beni ama onun dışında gayet güzel. Bu arada attığım Casper Excalibur'un sıkıntıları var mıdır?

Depolaması az onun ama.
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim önerileriniz için. Monster gayet güzel ama hani bir laptop için depolaması az ve ağır. Çünkü ben bir öğrenciyim bunu okula götür-getir zorlar beni ama onun dışında gayet güzel. Bu arada attığım Casper Excalibur'un sıkıntıları var mıdır?

Üstüne biraz daha ekleyip 1TB'lık HDD takılabilir tabii ama bu da sanırım bütçenizi aşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı