9.000 TL Gaming laptop tavsiyesi

Monster almayının altı bana boş geldi. Çevremde çok fazla Monster kullanıcısı var. Mis gibi de teknik servisleri var laptop alan en az 3 sene kullandı arada bir bakıma gitti geldi.

O zaman öneri açmayın. Madem kendi bildiğinizi okuyacaksınız...

Yarın Monster alan kişinin PC'de problem çıkınca ve buraya gelip konu açınca sadece siz cevaplayacaksınız o zaman.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım sorun yok ayrıca servisi de gayet iyi Monster'in sorun yaşayanlar var diye herkes de sıkıntı olucağı anlamına gelmiyor bu.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım sorun yok ayrıca servisi de gayet iyi Monster'in sorun yaşayanlar var diye herkes de sıkıntı olucağı anlamına gelmiyor bu.
Monster almak biraz kumar gibi %50 şansla iyi veya kötü çıkıyor ayrıca Monster ın ekranı 30 ms. :(

Alınganlığı bir kenara bırakırsak 1.800 TL daha pahalı bir laptop tavisyesi verdiniz. 1800 TL'yi siz vermeyecekseniz nasıl sizin dediğinizi yapabilirim bu durumda? :D.

Ne dememi bekliyorsun? Al. Sonuçları beni ilgilendirmiyor. İleride o farkı servise ödersiniz.

Acer nitro 5 2020 çıktığında (i7 10th gtx 1660 ti 16 gb Ram 512 gb nvme ssd) 9500 almıştım. Şimdi 9500 e gtx 1650 ti bile yok doğru düzgün. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı