9.000 TL laptop önerisi

Bütçe
Maksimum 9000

Yahya Varol

Femtopat
Sabah kalkınca derse girip, ders bittikten sonra maksimum 4 saat oyun oynayabileceğim ve oyunlarda +85 FPS değerinde bir şey alabileceğim laptop önerisi istiyorum. Casper, Monster notebook önermıyorlar.

Techno Pc

Picopat
Çoğu kişi yazacaktır teknik servisle arkadaş oluyorsun diye ama o %90 eski abra serilerinde var son 3 yıldır çıkan serileri sorunsuz kullanabilirsiniz.

keremkarakaya

Hectopat
Yer
Istanbul
Sabah kalkınca derse girip, ders bittikten sonra maksimum 4 saat oyun oynayabileceğim ve oyunlarda +85 FPS değerinde bir şey alabileceğim laptop önerisi istiyorum. Casper, Monster notebook önermıyorlar.

Bu bütçe ile alabileceğin en iyi bilgisayar bu. Casper, HP, Dell, Monster önermiyorum. Hepsinde ısınma sorunu mevcut.
120Hz panel var. 2x8GB RAM var, performansa bayağı etkisi olacak.

Çoğu kişi yazacaktır teknik servisle arkadaş oluyorsun diye ama o %90 eski Abra serilerinde var son 3 yıldır çıkan serileri sorunsuz kullanabilirsiniz.

Son 3 yılı falan yok bunun. Aksine son 3 yıldır çıkan modellerde ciddi sorunlar mevcut. Çevrenizde kullanan olmayabilir bu yüzden sorun çıkmıyor zannetmeyin. Şikayetvar'a girin şikayetlere bir bakın.

erhanprince

Centipat
Yer
Karantina
Son düzenleme:

68055

Decipat
Makaleler
1
Yer
Gayseri pastırmacılar odası.
Çoğu kişi yazacaktır teknik servisle arkadaş oluyorsun diye ama o %90 eski Abra serilerinde var son 3 yıldır çıkan serileri sorunsuz kullanabilirsiniz.

Tabi ki de teknik servise arkadaş oluyorsun. Olan 30 modeli varsa 2 tanesi düzgün hava akışına sahiptir. Oyuna girişte gelen siyah ekran bitmeden 92 derece olan monster gördüm.

Ugur381

Picopat
2.el istermisin valorant 120 fps cs 200 civarı

Makaleler
2
Yer
Kaer Morhen
Bu bütçe ile alabileceğin en iyi bilgisayar bu.
Katılıyorum, bu cihazın linkini atmak üzere gidiyordum hatta :D. Bu fiyata alınabilecek en performanslı cihazdır fikrimce.

Yukarı