9.000 TL laptop önerisi

Bütçe
Maksimum 9000

Yahya Varol

Centipat
Daha fazla  
Sabah kalkınca derse girip, ders bittikten sonra maksimum 4 saat oyun oynayabileceğim ve oyunlarda +85 FPS değerinde bir şey alabileceğim laptop önerisi istiyorum. Casper, Monster notebook önermıyorlar.

Sabah kalkınca derse girip, ders bittikten sonra maksimum 4 saat oyun oynayabileceğim ve oyunlarda +85 FPS değerinde bir şey alabileceğim laptop önerisi istiyorum. Casper, Monster notebook önermıyorlar.

Bu bütçe ile alabileceğin en iyi bilgisayar bu. Casper, HP, Dell, Monster önermiyorum. Hepsinde ısınma sorunu mevcut.
120Hz panel var. 2x8GB RAM var, performansa bayağı etkisi olacak.

Çoğu kişi yazacaktır teknik servisle arkadaş oluyorsun diye ama o %90 eski Abra serilerinde var son 3 yıldır çıkan serileri sorunsuz kullanabilirsiniz.

Son 3 yılı falan yok bunun. Aksine son 3 yıldır çıkan modellerde ciddi sorunlar mevcut. Çevrenizde kullanan olmayabilir bu yüzden sorun çıkmıyor zannetmeyin. Şikayetvar'a girin şikayetlere bir bakın.

Son düzenleme:
Çoğu kişi yazacaktır teknik servisle arkadaş oluyorsun diye ama o %90 eski Abra serilerinde var son 3 yıldır çıkan serileri sorunsuz kullanabilirsiniz.

Tabi ki de teknik servise arkadaş oluyorsun. Olan 30 modeli varsa 2 tanesi düzgün hava akışına sahiptir. Oyuna girişte gelen siyah ekran bitmeden 92 derece olan monster gördüm.

Bu bütçe ile alabileceğin en iyi bilgisayar bu.
Katılıyorum, bu cihazın linkini atmak üzere gidiyordum hatta :D. Bu fiyata alınabilecek en performanslı cihazdır fikrimce.

Geri
Yukarı