9.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
7000-9000
Siz kullanmadan nasıl bir şey olduğunu bilemezsiniz.

Araştırmalarım sonucunda abradan vazgeçtim. Türk markası olduğu için ilk önceliklerim arasındaydı ancak hep olumsuz yorum aldım. Kendi arkadaşlarımın yorumları olumlu olmasına rağmen internette ve incelemelerde sınıfta kaldı diyebilirim.
Ama kullanmadan bilemezsiniz yorumlara kafanızı yormayın.

Hiç bilmiyorum. Kampanyaları takip etmeyeli baya oluyor.

Abra serisi alınmaz. Siz memnun olabilirsiniz ama çoğunluk memnun değil.
Hocam çok yordum biliyorum ancak bu son sorum muhtemelen :)

Şu kıyaslamada ilk laptopa rastgele denk geldim hangi seri ve nasıldır bilmiyorum. Ancak 2. ve 3. seçtiğim sizin attığınız seri ve o serinin bir üstü sanırım. Arada bildiğim kadarıyla disk farkı var ama bi inceleyebilir misiniz

Ama kullanmadan bilemezsiniz yorumlara kafanızı yormayın.
O kadar test videoları boşuna mı var? Çoğunluk memnun değil ise Abra alıp riske girmeye gerek yok. Evet memnun olan bir kesim var ama çoğunluğa göre azınlıktalar.
Hocam çok yordum biliyorum ancak bu son sorum muhtemelen :)

Şu kıyaslamada ilk laptopa rastgele denk geldim hangi seri ve nasıldır bilmiyorum. Ancak 2. ve 3. seçtiğim sizin attığınız seri ve o serinin bir üstü sanırım. Arada bildiğim kadarıyla disk farkı var ama bi inceleyebilir misiniz
İlk laptopun işlemcisi daha iyi.

O kadar test videoları boşuna mı var? Çoğunluk memnun değil ise Abra alıp riske girmeye gerek yok. Evet memnun olan bir kesim var ama çoğunluğa göre azınlıktalar.

İlk laptopun işlemcisi daha iyi.

Merhaba uzun zamandır bakamıyordum kusura bakmayın. Yazmak için can atıyorum çünkü F/P ürünü olarak gördüğüm çok güzel olduğunu düşündüğüm bir indirim ile karşılaştım.

@Akari hocam sana da merhaba. Senin de fikrini almak isterim diğer arkadalşarın da

Bu laptop bu fiyata alınır mı? Artık marka arayışına girmek istemiyorum sadece bu laptop üzerinden gidilirse iyi olur. ya da bu fiyata daha iyisi olabilir vs. gibi yorumlar almak isterim. Olumlu yorumlar gelirse direk sipariş vereceğim.

Son düzenleme:
Bence fiyat olarak gayet uygun. Bende laptop araştırdığım için fiyatlara hakimim.
Bu laptopun fiyatı piyasada 9200-9300'den başlıyordu diye hatırlıyorum.İşlemcisinide bu fiyata zor bulursun.

Merhaba uzun zamandır bakamıyordum kusura bakmayın. Yazmak için can atıyorum çünkü F/P ürünü olarak gördüğüm çok güzel olduğunu düşündüğüm bir indirim ile karşılaştım.

@Akari hocam sana da merhaba. Senin de fikrini almak isterim diğer arkadalşarın da

Bu laptop bu fiyata alınır mı? Artık marka arayışına girmek istemiyorum sadece bu laptop üzerinden gidilirse iyi olur. ya da bu fiyata daha iyisi olabilir vs. gibi yorumlar almak isterim. Olumlu yorumlar gelirse direk sipariş vereceğim.
Ben videolarının çoğunu inceledim.Fiyatına göre güzel bir bilgisayar bence.Isınma sorunu da yok gibi gözüküyor.Ben de dün sipariş verdim.Tek eksiği coil whine çıkabilir bazılarında.O da çok büyük bir sorun değil bence.

Hocam gösterdiğiniz Lenovo modeli bu fiyata alınacak en iyi model. Ryzen 7 4800H işlemci piyasadaki mobil işlemciler arasında neredeyse açık ara daha iyi performanslı bir işlemci. Bu bilgisayarın performansında büyük bir fark yaratacaktır ve ömrünü uzatacaktır.

Lenovo IPG 3 modelleri soğutma ve dizayn açısından da kaliteli modeller.

Fiyat indirimde olduğu için alınması en mantıklı model şu an bence Lenovo modeli. Ama eğer indirime yetişemezseniz;

Acer Nitro serisi şu an hem f/p hem de soğutma açısından piyasadaki en iyi laptopları üretiyor. Aklınızda Acer’la alakalı hiçbir sorun olmamalı, ki yeteri kadar araştırma yaparsanız eminim içiniz rahat edecektir.

Asus TUF serisindr F’lerde ısınma sorunu olmadığı söylense de bazı gruplarda yüksek sıcaklık değerleri gözüküyor.

Bence i5 - 1660ti kombosu yerine r7 4800 - 1650ti kombosu, aynı fiyatta çok daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Hocam gösterdiğiniz Lenovo modeli bu fiyata alınacak en iyi model. Ryzen 7 4800H işlemci piyasadaki mobil işlemciler arasında neredeyse açık ara daha iyi performanslı bir işlemci. Bu bilgisayarın performansında büyük bir fark yaratacaktır ve ömrünü uzatacaktır.

Lenovo IPG 3 modelleri soğutma ve dizayn açısından da kaliteli modeller.

Fiyat indirimde olduğu için alınması en mantıklı model şu an bence Lenovo modeli. Ama eğer indirime yetişemezseniz;

Acer Nitro serisi şu an hem f/p hem de soğutma açısından piyasadaki en iyi laptopları üretiyor. Aklınızda Acer’la alakalı hiçbir sorun olmamalı, ki yeteri kadar araştırma yaparsanız eminim içiniz rahat edecektir.

Asus TUF serisindr F’lerde ısınma sorunu olmadığı söylense de bazı gruplarda yüksek sıcaklık değerleri gözüküyor.

Bence i5 - 1660ti kombosu yerine r7 4800 - 1650ti kombosu, aynı fiyatta çok daha mantıklı bir seçim olacaktır.
Güzel açıklama için teşekkürler hocam. Bu akşam veya yarın attığım modeli lenovoyu almayı düşünüyorum. Zaten bugüne kadar da lenovo kullandım bir sıkıntısı yok gayet memnunum. Acer'a karşı bir ön yargım var açıkcası. Ha arada çok fiyat farkı olsa acer'a yönelirdim mecburi olarak. Ama ortalama bu tarz bi acer forumda da görmüşsünüzdür 8k'lık modeli en çok tercih ediliyor. Onun yerine 700 daha verip bunu almak mantıklı diye düşünüyorum.

@Akari hocam senin de görüşünü beklemedeyim hala :) İndirim bitmeden yetişelim

Güzel açıklama için teşekkürler hocam. Bu akşam veya yarın attığım modeli Lenovo'yu almayı düşünüyorum. Zaten bugüne kadar da Lenovo kullandım bir sıkıntısı yok gayet memnunum. Acer'a karşı bir ön yargım var açıkcası. Ha arada çok fiyat farkı olsa Acer'a yönelirdim mecburi olarak. Ama ortalama bu tarz bir Acer forumda da görmüşsünüzdür 8K'lık modeli en çok tercih ediliyor. Onun yerine 700 daha verip bunu almak mantıklı diye düşünüyorum.

@Akari hocam senin de görüşünü beklemedeyim hala :) indirim bitmeden yetişelim.
Alın geçin hocam. Bu fiyata daha iyisi yok. Geç cevap için özür dilerim bu arada. Sınava az kaldı bu yüzden laptop konularını saldım.

Geri
Yukarı