9.000 TL Notebook Önerisi

Bütçe
9000 TL

bloodritee

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar programcılığı öğrencisiyim önümüzdeki aylarda okulum bitiyor ancak programlama, Web Tasarım, grafik tasarım, oyun programlama gibi alanlarda kendimi geliştirmeye devam etmek istiyorum. Aynı zamanda CS:GO, Valorant, LoL gibi bildiğimiz klasik oyunları ve bunlar dışında kalan çoğu oyunu oynuyorum. Bunları göz önüne aldığımda notebooklar arasında çok kararsız kaldım. İki anlamda da işimi görecek bir notebooka ihtiyacım var. Tercihen 500GB SSD'ye sahip bir model bakıyorum. Bütçe 9 bine kadar, ancak biraz daha uygun fiyatlı olması tercih sebebim. Şu ana kadar Monster'ın Abra modellerine ve ASUS TUF serisine baktım. Bu serilerden kullanan arkadaşların fikirlerine ve yeni önerilere açığım, şimdiden teşekkürler.

Monster Abra serisi sıkıntılı tavsiye etmiyorum. En basitinden kasasının kalitesiz olması.
600TL çıkmanız mümkünse alabilirsiniz;
Değilse bunu inceleyin;

Monster Abra serisi sıkıntılı tavsiye etmiyorum. En basitinden kasasının kalitesiz olması.
600TL çıkmanız mümkünse alabilirsiniz;
Değilse bunu inceleyin;
Asus konusunda aşırı fazla fan sesi olduğu söyleniyor. Aslında benim açımdan sorun yok ama kronik bir problemmiş gibi görünüyor söylentilere göre tabii. Öneriler için teşekkürler attığınız Asus ilk baktığım modellerden birisi, diğer model ise biraz aşıyor şuanlık.

Geri
Yukarı