9.500 TL laptop önerisi

Bu paraya güzel sistem alırsın. Ben sana laptop önermicem. Ama şu an dikkat et alırken kırığı çıkığı var mı diye bak. Sonra kullanmaya başla bende böyle oldu. Kullandığım için garantiyi kabul etmediler. Dikkat et :)

Ekran kartı yok :) bana laptop lazım :) teşekkürler :)
Hocam 9500'e Monster falan var ama onları da pek önermiyorlar i7 ve 1650 Ti olanlar, en fazla 11K falan yapabilir misiniz bütçeyi, bir şaheser buldum da?

Babamı ikna edersem 12K ya Acer Predator hellios alırım
Evet masaüstü çok daha iyi olur. Ama laptop alması için geçerli bir sebep olabilir.
Evet var. Ekran kartı stok yok 1660 veya 1650 gibi kartlara 4k 5k vermek istemiyorum. Ayrıca bana sadece evde deil başka yerlerdede lazım

Hocam @Baezsa hocamın dediği gibi, sistem toplarsanız bir şeyler yaparız, ama yok ille de laptop diyorsanız en az 10K yapın derim.

8 GB RAM artık bir oyuncu laptopu için ye-ter-siz. En az 16 olmalı ve işlemci R7 veya i7 olsa daha iyi olur.

Hocam 1660 Ti var ve RAM daha sonra takılabiliyor şu an mantıklı bir seçim bence.

Siz tam fiyat belirleyin babanızdan, ben size şaheserler atarım.

O şaheser ne onu bir söylesenize.

Ekran kartı yok :) bana laptop lazım :) teşekkürler :)

Babamı ikna edersem 12K ya Acer Predator hellios alırım

Evet var. Ekran kartı stok yok 1660 veya 1650 gibi kartlara 4K 5k vermek istemiyorum. Ayrıca bana sadece evde değil başka yerlerdede lazım

12kya çıkarsanız Predator değil Legion alın.

O şaheser ne onu bir söylesenize.

12kya çıkarsanız Predator değil Legion alın.

Bütçeye göre şaheserlerim var, onlardan atacağım da.

Yeni konular

Geri
Yukarı