9.500 TL laptop önerisi

Bütçe
7000-9500

kaniel

Hectopat
Yer
Yurt Odası
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar. 2 hafta içinde okulum başlıyor, o zamana kadar hem okul için kullanabileceğim hem de boş kaldığımda Valorant, CS:GO, Rainbow gibi güncel competitive FPS oyunlarının yanı sıra son senelerde çıkmış (2015-2021 ve sonrası) hikaye tabanlı oyunları oynayabileceğim bir laptop almak istiyorum. FPS oyunları oynayacağım için ekranı en az 120 Hz olsa çok iyi olur. Ayrıca bundan sonra çıkacak olan oyunların birçoğunda RTX ve en önemlisi DLSS desteği olacağı için ekran kartı da RTX serisi olması tercihimdir. Monster Abra serisi güzel gibi ancak birkaç yorumda "almayın, iyi değil" falan dendiği için kararsız kaldım. MSI PC'ler oldukça kaliteli fakat RTX'e. K olanlarmin 10K'dan başlıyor. HP Pavilion 15 de bu fiyat bandında istediğim özelliklere sahip fakat ısınma sorunu var deniyor, ondan da emin olamadım. ASUS TUF dash adında oldukça hoşuma giden bir model var ama Monster'larda 512 GB SSD varken bunda 256 GB SSD olması biraz sıkıntı. Başka önerisi olan varsa aşağıya yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
+8 GB RAM.
60 Hz ekran.

Son düzenleme:
Hocam su anda abra serisi 9400 tl 12 taksit rtx 3050ti var benimde yorumlardan dolayi kafam cok karisik kasa yapisini bilen vs.varsa bilgi almak isteriz.Ciddi kafami kurcalıyor doğrusu

Bütçe buna yeterse bunu al + 8 GB RAM ekle.

Bütçe yetmezse bu + 8 GB RAM.

Geri
Yukarı