9.5K ping görmeme katkıda bulunan Türk Telekom'a sonsuz teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim de böyleydi dışardaki porrttan bizim eve geçen DSL kablosunu CAT 6 ile değiştirdik pingim sabit 20 Amasya'da yaşıyorum 24Mbps internetim var saniyede de 3.1 MB indiriyorum kablo değişikliği yapmadan önce 1MB indirme hızı vardı pingim Valorant'ta basede 30 midde 90 sidede 10k yı görüyordu :D sonra müşteri hizmetleriyle uğraştık bayağı ya aylarca sonra bir gün dikkatimi çekti kablo değiştirdim 150 liraya. Fiber kablo kullansaydım daha iyi olabilirdi ama CAT 6 gayet yeterli geldi dışardaki DNS kablosunu kontrol edebilirsin benim eski telefon hattı kablosuydu binada altyapı yok hiçbir şey yok onu çürük gördüğüm gün elektrikçiye değiştirdim ve rankım bronzdu şu an diamond 3 :d

ISS kaynaklıymış gibi algı yaratmayı ne zaman keseceksiniz? 12Mbps ADSL'de Valorant'ı 14 pingle oynuyorum. Aynı ISS'de. Her yerde aynı altyapı yok maalesef, ADSL kullanıyorsanız ve evde sizden başka kullanan varsa durum gayet normal.
Altyapı kime ait dostum?

Türknet FTTH 100mbps nasıl ama :D
1642711013039.png

Yarın Twitter desteğe yazın derim.

o pinglerde olsanız oyuna giremezsiniz.ping değerinize göre bir bölgeye girersiniz.mesela örnek vereyim 300-400 ping alırsanız ırak iran o bölgenin oyunları ile eşleşirsiniz .oda uzuuuun beklersiniz oda bulmak için.o yüzden boş post kasmayın.

Seni çok iyi anlayabiliyorum, maalesef.
Maalesef hocam, maalesef :)
Operatör'ün hatası yani. Boş konu.
Düşüncelerinize saygım sonsuz.
Kanka 9.5k pingle adım atabilmiş olman mucize :D
Yine de 13 kill 6 asist. Takdire şayan bir performans :D
Maalesef bendede böyle. İnternetim aldığım paketteki hıza ulaşmıyor diyorum bana fiber alın diyorlar.
Ben Fiber kullanıcısı olmama rağmen durum bu :D
Bi' ben çok memnunum herhalde Türk Telekom'dan.
Hayret :D
Fiber mi? 5GHz Altyapılı Fiber kullanıyorum aldığım sonuçlar:
Paket 35Mbps

Eki Görüntüle 1276512
21 download, 7 'ye yakın upload alıyorum bende.
türknet işte bu yüzden harika
Bunu görünce çekiniyorum.
Screenshot_3.png
Neyse her şeyi boş verelim de olan Operator'e olmuştur, öldüğünde de eminim ki sövmüşlerdir :/
Ekonomi iyi, sıkıntı yok :D
TurkNet'e geçmeni öneririm ama tek sorunu müşteri hizmetleri'nin olmaması.
Bunu görünce çekiniyorum.
Screenshot_3.png

o pinglerde olsanız oyuna giremezsiniz.ping değerinize göre bir bölgeye girersiniz.mesela örnek vereyim 300-400 ping alırsanız ırak iran o bölgenin oyunları ile eşleşirsiniz .oda uzuuuun beklersiniz oda bulmak için.o yüzden boş post kasmayın.
Oyuna girdikten sonra çıkmış olabilir banada öyle oluyor.

Altyapı kime ait dostum?
TT'ye ait tabii ama çalışma, yoğunluk vs. değişen durumlar tabii. TürkNet farklı altyapı mı kullanıyor? (xDSL'de) Burada da sorunlar oluyor ben de sorun yaşıyorum ama direkt konu açıp firma adını lekelemiyorum. Müşteri hizmetlerini arıyor ve sorun bildiriyorum. 1-1.5 saat içinde hallediliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı