9.5K ping görmeme katkıda bulunan Türk Telekom'a sonsuz teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiber kullandığına emin misin? xD Eminim odanıza kadar fiber kablo çekilmiştir.

Sanırım burada yalan söyleyecek halde olduğumu düşünmüyorum?
Yarın beni etiketleyin modem fotoğrafını koyayım.

Aldığım bu değerler ise modemin tam dibindeyken, modem şu an masamda duruyor.
Cidden bir insanı neresinden vursam diye bir açık arıyorsunuz.

Son düzenleme:
Gereksiz bir konu bunun yerine müşteri hizmetlerini arasaydınız daha yararlı olurdu.
Haklısınız fakat modemin başına gidin, hangi ışıklar yanıyor, yanıp sönen ışık var mı, modeminizi kapatıp 10 saniye bekledikten sonra tekrar açın vs. gibi cümleleri duymak sıkıcı geliyor be hocam :D
Zaten kısa zaman da geçeceğiz çünkü TT Müşteri Hizmetleri'de yardımcı olmuyor, yarına kadar düzelir diyorlar sorun talebi açıyorlar daha sonra çözüldü olarak işaretliyorlar.

@XPLSG Konu gereksiz değil haklı bir konu, mesajımı okursan ^^
Bende geçmeyi düşünüyorum.
%99 oturduğun yerin altyapı & TT desteğiyle alakalı bir durum. Şahsen TT kullanıcısı olarak çoğu online oyundaki ping değerim 45-65 aralığında.
Doğrudur hocam.
Valorantta 8 ping görmeme katkıda bulunan Türk Telekom'a teşekkürler. Fiber de değil, ADSL.
İnanılmaz :D Nerede yaşıyorsunuz ?
Bu konuyu görünce halime şükrettim.
Bende de bu değerler gibi gözüküyor fakat Valorant oynarken pingimbazen anormal bir şekilde 0 - 10k arasında değişkenlik gösterebiliyor.
Bu yüzden Türknet galp
Bende geçiyorum yakın zamanda belli oldu hocam :D
ISS kaynaklıymış gibi algı yaratmayı ne zaman keseceksiniz? 12Mbps ADSL'de Valorant'ı 14 pingle oynuyorum. Aynı ISS'de. Her yerde aynı altyapı yok maalesef, ADSL kullanıyorsanız ve evde sizden başka kullanan varsa durum gayet normal.
ADSL kullanmıyorum, evde benden başka kullanan yok. Fiber altyapı sağladıkları bir yerde oturuyorum. Bence 9.5k ping değerleri hiçte normal değil hocam. "ISS kaynaklıymış gibi algı yaratmayı ne zaman keseceksiniz?" Kimsenin bir algı yarattığı felan yok :D Çok güldüm bu cümlenize.
Türknet FTTH 100mbps nasıl ama :D
Türknet iyi mi değil mi ? Forum olarak buna bir karar vermemiz lazım :D
:D :D :D

Asıl sürpriz burada :D
Screenshot_4.png

Sadece 1080PYE kadar izlediğimi okulda mı söyledim yoksa evde mi? :D Dikkatli oku. Okulda TurkNet evde Türk Telekom var. Evde ki Türk Telekom daha iyi çalışıyor. TurkNet çok yavaş çalışıyor bende.

Okulda ki interneti tüm sınıflar kullanıyor tek siz değil efendim haberiniz var mıydı? Sınıfların tümü kullandığın da 480p izlemeniz bile mümkün olmuyor.
Tüm okullar da sistem böyle fatih@1 ve fatih@2 olur genellikle.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı