9 ay garantili iPhone 11'de "L" şeklinde yeşil leke var

Bir dene şansını. Yüksek ihtimal değiştirmezler.
Üstat bu sorunun aynısını yaşayan adamın cihazının ekranını değiştirmişler bizimki niye değişemesin

Değiştirmezler demiyorum.
Kullanıcı hatasına sayıp ücreti karşılığında değişim olabilir diyorum. Emin konuşmak yanlış olur en iyisi git Apple mağazasına bir baksınlar. Anlık olarak cevap geliyor zaten.
Garantisi varken ve firma hatasıyken neden parasıyla değiştirttireyim ki?

Üstat bu sorunun aynısını yaşayan adamın cihazının ekranını değiştirmişler bizimki niye değişemesin

Yanlış teşhis etmişlerdir bir ihtimal. Diğer türlü kolay kolay olacak bir şey değil bu.

Apple çok yardımcı oluyor. Mesela suya düşme de kullanıcı hatası zamanında iPhone 6'yı değiştirmişlerdi. Şansınızı denemenizde fayda var.

Aga dejavu mu bu ben aylar once sanki bu konuyu gordum ve bu yazıyı da gordum tekrar mı acıldı konu ?
Dejavudur eğer değilse link atar mısın?

Şuraya telefonunun seri numarasını gir eğer değişiyorsa git Apple'ye, dokunmatikte sorunlar var de. Yani küçük bir yalandan hiç kimseye zarar gelmez.
h
Girdiğiniz seri numarası aşağıdaki nedenlerden dolayı bu program kapsamında uygun değil:
- Etkilenen seri numarası aralığında değil.
- Kayıtlarımız, cihazınıza bu Programın bir parçası olarak hizmet verildiğini gösteriyor.
- Kayıtlarımız, cihazınızın artık bu Program kapsamında ücretsiz bir hizmet için uygun olmadığını gösteriyor.
BÖYLE DEDİ

Dejavudur eğer değilse link atar mısın?

H
Girdiğiniz seri numarası aşağıdaki nedenlerden dolayı bu program kapsamında uygun değil:
- Etkilenen seri numarası aralığında değil.
- Kayıtlarımız, cihazınıza bu Programın bir parçası olarak hizmet verildiğini gösteriyor.
- Kayıtlarımız, cihazınızın artık bu Program kapsamında ücretsiz bir hizmet için uygun olmadığını gösteriyor.
BÖYLE DEDİ

Yani bir bahane daha yok oldu.

Nasıl yani hocam övüyor musunuz sövüyor musunuz anlaşılır değil.

Yok hocam, eğer o ekrandaki çizgi için değiştirmezlerse bunu bir bahane olarak görecektik.

Geri
Yukarı